Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 lutego 2002

Beta testy nowego MMOcRPG - The Myth of Soma

Sznur, 12 lutego 2002, 17:39

Kolejna koreańska produkcja z gatunku massive multiplayer online trafia na zachodnie rynki. Tym razem jest to gra The Myth of Soma, którą w europie wydać zamierza firma Game Networks. Gra nie wyróżnia się specjalnie na tle innych sieciowych cRPG z izometryczną grafiką, z których jak na razie żadna nie jest w stanie zagrozić pionierskiej Ultimie Online.

Baldur's Gate: Dark Alliance - lokalizacja na finiszu

Fajek, 12 lutego 2002, 15:10

Doskonała gra action-RPG na konsole PS2, już wkrótce trafi do sklepów! Prace lokalizacyjne nad grą Baldur's Gate: Dark Alliance powoli dobiegają końca.

Tony Tough – lokalizacja rozpoczęta

Fajek, 12 lutego 2002, 14:43

Firma Techland poinformowała, że rozpoczęła prace nad lokalizacją gry przygodowej Tony Tough, utrzymanej w konwencji Sam & Max Hit The Road.

Gorasul opóźniony

Fajek, 12 lutego 2002, 13:13

Jak poinformowała nas firma CD Projekt, premiera gry cRPG Gorasul ulegnie nieznacznemu opóźnieniu. Została ona przesunięta z 13 na 20 lutego.

Anarchy Online najlepszą grą MMORPG?

Solnica, 12 lutego 2002, 11:05

PC Gamer, znany anglojęzyczny miesięcznik poświęcony grom komputerowym, uznał Anarchy Online najlepszą grą z gatunku MMORPG.

Zapowiedź: Colin McRae Rally 3

Fajek, 12 lutego 2002, 10:42

Colin McRae Rally to gra znana nie tylko fanom 4 kółek, ale także tym osobom, które samochodami zbytnio się nie interesują. Dlaczego? Otóż seria gier CMR to praktycznie ideał pod względem grywalności. Doskonała grafika, uproszczona fizyka jazdy (tak aby nie zniechęcać mniej wprawnych graczy), znakomity dźwięk i ... no właśnie, czego chcieć więcej? Powiem Wam czego... kolejnej części gry, tym razem zatytułowanej Colin McRae Rally 3.

Carmack mówi „Nie kupujcie GeForce4 MX”

Solnica, 12 lutego 2002, 08:58

Chcecie grać w nowego Doom’a z maksimum szczegółów i super wydajnością? Zaopatrzcie się w takim razie w GeForce3 lub Radeon’a 8500. Nadają się do tego o wiele lepiej niż najnowsze dziecko nVidii - GeForce4 MX.

Rabid Dogs 2 - jak będzie wyglądać

Łosiu, 12 lutego 2002, 08:57

O kolejnej grze tworzonej przez nasz rodzimy zespół NekroSoft informowaliśmy już w połowie zeszłego roku. Nosi ona tytuł Rabid Dogs 2 (polski, choć jeszcze oficjalnie nieznany zapewne będzie brzmiał Rezerwowe Psy 2) i będzie wydawana na zachodzie przez firmę Zuxxez. Dziś zaś pragnę wam przedstawić pierwsze oficjalne screeny z Rabid Dogs 2. Wyglądają....., zresztą zobaczcie i oceńcie sami.

Kolejna afera z Mafią

Łosiu, 12 lutego 2002, 08:53

Niemiecki oddział firmy Take-Two Interactive poinformował o przesunięciu premiery najnowszej gry zespołu Illusion Softworks - Mafia: City of Lost Heaven – na maj 2002. Sprawa jest o tyle dziwna, że Północno Amerykański oddział firmy Take-Two jak na razie, nie jest w stanie ani potwierdzić, ani zaprzeczyć tej informacji, a ponadto nie wiadomo, czy informacja ta dotyczy tylko premiery niemieckiej, europejskiej, czy też amerykańskiej. Mówiąc dosłownie – panuje ogólny szum informacyjny.

Destroyer Command „Gold”

Łosiu, 12 lutego 2002, 08:42

Firma Ubi Soft Entertainment poinformowała, że gra Destroyer Command osiągnęła złoty status produkcji i trafi do zachodnich sklepów w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Przypominam, że Destroyer Command to symulator niszczyciela z czasów II Wojny Światowej, niejako druga połowa wydanego wcześniej symulatora łodzi podwodnych Silent Hunter II.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (12/02/02)

Fajek, 12 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.