Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 lutego 2002

Recenzja Muminki: Tajemnica niewidocznego dziecka

Sznur, 2 lutego 2002, 15:18

Zapraszam do lektury recenzji gry Muminki: Tajemnica niewidocznego dziecka. Jednocześnie pragnę zwrócić uwagę, że nie jest to zwykły tekst napisany przez wytrawnego gracza. Za względu na familijny charakter tej gry, przeznaczonej przecież dla najmłodszych odbiorców, redakcja Gry-OnLine postanowiła przeprowadzić eksperyment i zapoznać Was z opinią kogoś, do kogo skierowany jest produkt, czyli właśnie dziecka. Jest to pierwsza, lecz mamy nadzieję nie ostania tego typu recenzja. W ten sposób chcielibyśmy rozpocząć cykl tekstów pisanych przez dzieci dla dzieci.

Rozstrzygnięcie ankiety "Najlepszy dystrybutor roku 2001"

Sznur, 2 lutego 2002, 14:27

Wczoraj zakończyliśmy ankietę na temat „Najlepszym dystrybutorem roku 2001 (biorąc pod uwagę: ceny gier, jakość polonizacji oraz samego wydania, atrakcyjność tytułów) był”. Według naszych czytelników w zeszłym roku polski rynek gier zdominowały dwa wydawnictwa uzyskując zdecydowaną przewagę nad konkurencją.

Boundless Adventures – kolejny MMOcRPG w produkcji

Sznur, 2 lutego 2002, 11:13

Firma Boundless Entertainment zapowiedziała właśnie, iż pracuje nad swoim pierwszym tytułem z gatunku massive multiplayer online pt. Boundless Adventures. Według zapewnień producenta będzie to gra bardzo zbliżona koncepcyjnie do klasyki gatunku, jak Ultima Online, czy EverQuest, lecz oparta o najnowsze zdobycze technologii cyfrowej.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (02/02/02)

Sznur, 2 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.