Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 lutego 2002

Kyro II kończy żywot

Mariusz Klamra, 9 lutego 2002, 13:53

STMicroelectronics, producent doskonałych i tanich chipów graficznych Kyro i Kyro II, niestety nie wytrzymał presji konkurencji i ogłosił wycofanie się z tego rynku. Oznacza to prawdopodobnie rychły koniec dostępności kart graficznych z tym chipsetem.

Hidden & Dangerous Deluxe na ukończeniu

Mariusz Klamra, 9 lutego 2002, 13:30

Fani Hidden & Dangerous, taktycznej gry akcji osadzonej w realiach II wojny światowej, muszą jeszcze chwilę poczekać na jej kontynuację, jednak już wkrótce będą mogli jeszcze raz przypomnieć sobie emocje związane z pierwszą częścią w znacznie zmodyfikowanej wersji Hidden & Dangerous Deluxe.

Multiplayer demo Command & Conquer: Reneagade

Łosiu, 9 lutego 2002, 11:50

Firma Westwood Studios podała do wiadomości, że w przyszłym tygodniu wypuści, specjalne demo gry Command & Conquer: Reneagade przeznaczone tylko do rozgrywki w trybie multiplayer.

Another War nadciąga

Łosiu, 9 lutego 2002, 11:15

Prace nad Another War, najnowszym projektem firmy Mirage Interactive powoli dobiegają do końca. Jak poformował wydawca gry, firma IM Group, właśnie zakończyły się nagrania głosów lektorów i rozpoczął się proces dołączenia materiału dźwiękowego do gry.

Polski sukces Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Łosiu, 9 lutego 2002, 09:42

Harry Potter and the Sorcerer’s Stone (pol. Harry Potter i Kamień Filozoficzny) bije rekordy popularności nie tylko na zachodzie, w Europie i Stanach Zjednoczonych ale również i w naszym kraju. Firma IM Group poinformowała, że 7 lutego 2002 roku została nagrodzona Asem Empiku – nagrodą dla wydawcy najlepiej sprzedającego się produktu w kategorii Multimedia-Rozrywka. Tym produktem jest oczywiście Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (09/02/02)

Fajek, 9 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.