Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 lutego 2002

Star Wars: Starfighter - demo

Solnica, 15 lutego 2002, 17:36

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Lucas Arts udostępnił zajmujące nieco ponad 44MB, grywalne demo jednej ze swoich najnowszych gier - Star Wars: Starfighter.

Nareszcie konkurencja w dostępie do Internetu?

Sznur, 15 lutego 2002, 16:36

Jak informuje firma Pattern Communications, już od marca w będzie można skorzystać z Internetu podłączając się do sieci energetycznej. Pierwszym miastem, w którym można będzie podłączyć się do Internetu za pomocą technologii PLC jest Kraków. Umowę w tej sprawie podpisały Pattern Communications i Zakład Energetyczny Kraków.

Medal of Honor: Allied Assault już w sprzedaży

Solnica, 15 lutego 2002, 16:23

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami firmy IM Group, na półkach sklepowych w naszym kraju pojawił się dzisiaj Medal of Honor: Allied Assault.

Konkurs "Skoki narciarskie 2002: Polskie Złoto" zakończony

Rafał Swaczyna, 15 lutego 2002, 16:01

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Skoki narciarskie 2002: Polskie Złoto”. Przypomnijmy iż do wygrania były aż 103 gry a nagrody zostały ufundowane przez firmę Axel Springer Polska.

Recenzja Rogue Spear: Black Thorn

Fajek, 15 lutego 2002, 15:25

Black Thorn to kolejna z część z niekończącej się serii Rainbow Six. Jest to zarazem ostatnia gra o oddziałach Rainbow. Choćby z tego powodu warto na nią zwrócić uwagę.

Recenzja filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Solnica, 15 lutego 2002, 13:06

Ekranizacja pierwszej części „Władcy Pierścieni” trafiła właśnie na ekrany polskich kin. Monumentalne dzieło Petera Jacksona, efekt siedmioletniej pracy zastępów ludzi, potężnego przedsięwzięcia organizacyjnego i największego w dziejach kina budżetu ma szansę wstrząsnąć widownią podobnie, jak prawie 50 lat temu zrobiła to powieść J.R.R. Tolkiena.

Symulacja życia prawników - The Partners zapowiedziana

Sznur, 15 lutego 2002, 12:28

Czy oglądacie „Ally McBeal”, jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali z nadmiernie uczuciową adwokatką w roli głównej? Już niedługo podobne przygody do przedstawionych w filmie będziemy mogli przeżyć na ekranach swoich PC. Stanie się to za sprawą firmy Monte Cristo, która zapowiedziała grę The Partners.

United Devices - koniec projektu

Fajek, 15 lutego 2002, 12:06

Intel, sponsor programu United Devices zajmującego się poszukiwaniem lekarstwa na raka, poinformował, iż wycofuje się z projektu. W związku z tym projekt United Devices zostaje zamknięty.

Zapowiedź: ARX Fatalis

Fajek, 15 lutego 2002, 11:28

ARX Fatalis nawiązuje bezpośrednio do klasyki gatunku cRPG - Ultimy Underworld. Akcja przenosi nas do fantastycznej i przepełnionej magią krainy. Musimy powstrzymać złowrogi kult przed sprowadzeniem swego okrutnego boga do świata śmiertelników. Tak „z grubsza” wygląda fabuła gry, której to zapowiedź prezentujemy w dniu dzisiejszym.

„Niekończąca się Opowieść” na ekranach PC-tów

Łosiu, 15 lutego 2002, 09:17

Patrząc na kolejne wiadomości związane z grami przygodowymi muszę przyznać, że ostatnio nie ma tygodnia, w którym nie byłoby zapowiedzi nowej pozycji z tego gatunku. A idąc dalej, wygląda na to, że przygodówki zaczynają wracać do łask. Prym wiedzie tu kanadyjska firma DreamCatcher Interactive, która skupia się głownie na tego rodzaju grach. Dziś ponownie rozszerzyła swą ofertę o tytuł: Auryn Quest: The Neverending Story .

Dodatek do Star Wars: Galactic Battlegrounds zapowiedziany

Łosiu, 15 lutego 2002, 09:09

Firma LucasArts zapowiedziała wydanie dodatku do strategii czasu rzeczywistego Star Wars: Galactic Battlegrounds o tytule Star Wars: Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns

Co z Necrocide: The Dead Must Die?

Łosiu, 15 lutego 2002, 08:59

Necrocide: The Dead Must Die to trójwymiarowa gra akcji/FPP utrzymana w konwencji horroru, tworzona przez firmę Novalogic Inc. Pierwotnie tytuł ten miał zostać wydany wiosną 2001 roku, jednak kilkukrotnie odkładano jego wydanie, aż powoli słuch po nim zagnał (pod koniec zeszłego roku termin wydania zmienił się na „gdzieś w przyszłości”). Było tak do wczorajszego dnia, aż redaktorzy magazynu Computer and Video Games spytali pracownika firmy Novalogic Inc. o ten projekt. Odpowiedź jaką uzyskali brzmi: Necrocide: The Dead Must Die wyjdzie we wrześniu 2002 roku. Wszystko byłoby w porządku, ale.....

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (15/02/02)

Fajek, 15 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.