Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 lutego 2002, 16:01

Konkurs "Skoki narciarskie 2002: Polskie Złoto" zakończony

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Skoki narciarskie 2002: Polskie Złoto”. Przypomnijmy iż do wygrania były aż 103 gry a nagrody zostały ufundowane przez firmę Axel Springer Polska.

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Skoki narciarskie 2002: Polskie Złoto”. Przypomnijmy iż do wygrania były aż 103 gry a nagrody zostały ufundowane przez firmę Axel Springer Polska.

Pierwsze trzy osoby otrzymają grę Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto z autentycznym podpisem Adama Małysza.

Damian Gos

Mariusz Sosnowski

Bartosz Kompf

 

Pozostałe 100 osób musi się zadowolić grą bez podpisu:

 

Tomasz Toczko

Darek Jaskuła

Kamil Homziak

Krzysztof Kieszkowski

Michał Michorowski

Robert Ramatowski

Lidia Operacz

Mateusz Maniszewski

Patryk Ziemnicki

Paweł Nitta

Łukasz Kostrzewa

Joanna Iskierka

Kinga Pieprzyk

Adam Sajewicz

Łukasz Mamaj

Norbert Malinowski

Maciek Sopek

Maciej Wikieł

Jakub Zaczkiewicz

Tomek Beska

Jakub Gregorczyk

Anna Schabowska

Krzysztof Staniszewski

Rafał Krawczyk

Przemysław Piejko

Grzegorz Fikus

Agnieszka Czekaj

Dawid Siemianowski

Grzegorz Parosa

Robert Budasz

Łukasz Dycjan

Tomasz Jurdziński

Michał Wydmanski

Jan Łubiński

Adam Najdzik

Wojtek Wilk

Jacek Bagdach

Antoni Kotarba

Tomasz Gancarski

Grzegorz Mojsa

Kajtek Załuski

Waldemar Trawiński

Marek Wojciechowski

Przemek Wójcik

Bartek Hażak

Jarosław Gularowski

Alicja Zawiejska

Michał Chmura

Maciej Świderek

Szymon Gajda

Tomasz Chwiej

Michał Ciuba

Mariusz Szwejkowski

Damian Orlik

Krystian Biesiadecki

Marek Wycisk

Maciek Juźwin

Michał Kaczmarski

Krzysztof Wizimirski

Piotr Zlotorzynski

Dariusz Wyroda

Dariusz Melaniuk

Paweł Majewski

Jaromir Kasprzycki

Przemysław Strojek

Mateusz Cwojdziński

Adrian Majcher

Bartek Rycharski

Damian Nicke

Michał Prusak

Marcin Pasek

Tomasz Baran

Piotr Skibiński

Wojtek Dymek

Tomasz Matuszewski

Sebastian Łęski

Mariusz Turula

Piotr Kwiatkowski

Paweł Sudnikowski

Tomasz Swiderski

Wojciech Bańcer

Robert Kwiatkowski

Michał Sienczylo

Karolina Wójcik

Mateusz Długajczyk

Krzysztof Marciniak

Robert Pikor

Grzegorz Szczepanski

Katarzyna Runiewicz

Andrzej Suski

Ireneusz Tymoszuk

Radek Schabowski

Tomasz Szymusiński

Jarosław Matkowski

Marcin Hetnar

Grzegorz Franckiewicz

Paweł Piotrowski

Krzysztof Bartnik

Teresa Ampulska

Krzysztof Klamkowski

 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez e-mail i informujemy również, że warunkiem otrzymania nagrody jest przysłanie informacji zwrotnej (adresu) ze skrzynki e-mailowej podanej w konkursie.

Wysyłkę nagród będzie realizował sponsor konkursu.