Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 lutego 2002

Nowa publicystyka: Strategie czasu rzeczywistego 2002

Solnica, 22 lutego 2002, 18:24

Od czasu ukazania się programów Dune II i Warcraft strategie czasu rzeczywistego biją rekordy popularności. Co nas czeka w najbliższej przyszłości? Autor zamieszczonego dzisiaj na naszych stronach artykułu postanowił skupić się na kilkunastu nadciągających tytułach.

WarCraft 3 - recenzja wersji beta na Battlenet.pl

Fajek, 22 lutego 2002, 17:13

Na serwisie Battlenet.pl pojawił się pierwszy w Polsce artykuł dotyczący wersji BETA gry WarCraft III: Reign of Chaos. Przypomnijmy, iż serwis ten jest w posiadaniu 2 z 3 wersji beta Warcraft’a 3 przeznaczonych dla Polski do rozgrywki na serwerach Battlenet

IM Group dominuje w „pierwszej piątce”

Fajek, 22 lutego 2002, 15:12

Firma IM Group poinformowała, że tylko jedna gra z pośród pięciu najlepiej sprzedających się w sieci salonów EMPiK NIE pochodzi z oferty IM Group.

Recenzja Medal of Honor: Allied Assault

Solnica, 22 lutego 2002, 13:06

Wojna, pot, łzy i twarda walka. W najnowszej strzelaninie FPP, firmowanej przez 2015 Inc. i stajnię EA Games, doświadczysz emocji, znanych dotychczas jedynie z kultowych filmów wojennych - „Parszywa dwunastka”, „Tylko Dla Orłów” czy „O jeden most za daleko”.

Regionalizacja konsoli Xbox?

Fajek, 22 lutego 2002, 10:35

Osobiście Microsoft kojarzy mi się bardziej z maszyną do zarabiania pieniędzy niż z producentem oprogramowania. I chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego. Firma ta jest w stanie zarobić na wszystkim, bez względu na jakość i „sensowność” oferowanego przez siebie towaru. Marketing i reklama na najwyższym poziomie.

Powrót do Normandii roku 1944

Łosiu, 22 lutego 2002, 10:05

Ostatnimi czasy cisza zaległa wokół firmy Shrapnel Games, ot jakieś zapowiedzi odgrzewanych tytułów, patche, itp. W końcu jednak mamy dobrą nowinę dotyczącą nowej gry strategicznej. Mianowicie All American: The 82nd Airborne at Normandy weszła w końcową fazę alfa i powinna zostać ukończona w maju 2002 roku. Pojawiły się też pierwsze screeny z gry.

Teaser site Painkiller

Łosiu, 22 lutego 2002, 09:26

„Tymczasem zapraszam już wkrótce na http://www.peoplecanfly.com.” - tymi słowy zakończyła się wiadomość przekazana przez Adriana Chmielarza 14 lutego b.r., dotycząca nowej firmy People Can Fly i gry Painkiller. Dziś zaś możemy już wejść na podany wyżej adres. Jest to tzw. teaser site, gry Painkiller.

Warlords Battlecry II „GOLD”

Łosiu, 22 lutego 2002, 09:02

Tworzenie strategii Warlords Battlecry II dobiegło końca. Firmy Ubi Soft oraz Strategic Studies Group poinformowały, że gotowa jest już płyta matka (Gold Master) i gra trafi do sklepów w połowie przyszłego miesiąca.

Co się sprzedaje w Stanach Zjednoczonych

Łosiu, 22 lutego 2002, 08:59

Pojawiły się kolejne raporty sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych. Według danych NPD Techworld największym powodzeniem w tygodniu 3 do 9 luty cieszyły się: Medal of Honor: Allied Assault (pierwsze miejsce), Harry Potter and the Sorcerer's Stone (drugie) oraz The Sims: Hot Date (trzecie). Zaś na ósmej pozycji zadebiutowała najnowsza gra akcji zespołu Croteam - Serious Sam: The Second Encounter.