Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2002, 15:12

autor: Fajek

IM Group dominuje w „pierwszej piątce”

Firma IM Group poinformowała, że tylko jedna gra z pośród pięciu najlepiej sprzedających się w sieci salonów EMPiK NIE pochodzi z oferty IM Group.

Firma IM Group poinformowała, że tylko jedna gra z pośród pięciu najlepiej sprzedających się w sieci salonów EMPiK NIE pochodzi z oferty IM Group.

Na liście najlepiej sprzedających się gier zaszły istotne zmiany. W okresie 11-20 lutego Harry Potter został ostatecznie zdetronizowany. Na pierwszym miejscu – zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami znalazła się rewelacyjna gra akcji Medal of Honor: Allied Assault. Gra ta – z niecierpliwością oczekiwana przez graczy – trafiła do polskich sklepów 15 lutego, czyli tego samego dnia, w którym ukazała się w sprzedaży w całej Europie.

Na drugim miejscu znalazł się lider z poprzedniej listy, czyli kolejny dodatek do gry The Sims – Randka. Jak sugeruje Ania Kamińska, PR Manager w IM Group, może to być spowodowane dniem 14 lutego, czyli popularnie zwanymi Walentynkami – świętem bardzo pięknym ale jednocześnie niesamowicie skomercjalizowanym.

Harry Potter Porter Kamień Filozoficzny nie zniknął bynajmniej czołówki – zajmuje wysokie, czwarte miejsce (i pewnie jeszcze długo w ów czołówce pozostanie biorąc pod uwagę zainteresowaniem jakim nadal się cieszy).

Piąte miejsce zajmuje gra najbardziej „na czasie” – Salt Lake 2002, jedyna oficjalna gra Zimowych Igrzysk Olimpijskich Salt Lake City.

Nam pozostaje wypatrywać tego, co zrobi konkurencja aby ten stan rzeczy (dominacja gier z IM Group w pierwszej piątce) zmienić. Jakby nie patrzyć wyjdzie to nam, graczom na dobre.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.