Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims: Hot Date (PC)

The Sims: Randka PC

The Sims: Hot Date

Trzeci oficjalny dodatek do humorystycznego symulatora życia The Sims, w którym gracz opiekuje się wirtualnymi postaciami: organizuje im czas, pomaga rozwijać zdolności czy też zajmuje się wystrojem wnętrz ich mieszkań.

To jest dodatek do gry The Sims.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims: Hot Date (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14listopada2001

29listopada2001

pudełko PL

Trzeci dodatek do The Sims, przebojowej symulacji wirtualnego życia firmy Maxis. Pozwala on Simom na całkowicie nowe doznania związane tym razem ze stosunkami męsko-damskimi, czyli po prostu randkami. Pojawiają się nowe twarze, zainteresowania, romantyczne obiekty, oraz całkowicie nowy obszar działania – Starówka, wypełniona restauracyjkami, sklepami i parkami. Dodatek wzbogaca podstawową grę The Sims o ponad 100 nowych obiektów, włączając w to piknikowy kosz, romantyczny tapczanik czy seksowną wanienkę, wszystko po to by wprowadzić romantyczny nastrój dla naszych ulubieńców.

The Sims: Hot Date pozwoli nam wcielić się w rolę swatki dla Simów. Gracze będą mogli umawiać swoich Simów na randki, lub też próbować szczęścia w komputerowym biurze matrymonialnym. Wszystko jest możliwe - zaczynając od kolacji przy świecach, drinka przy barze, aż po randkę w parku. Jak tylko nasz Sim wyjdzie na spacerek z tym kimś specjalnym, wokół niego zaczną się dziać różne ciekawe rzeczy i zdarzenia, przez co możliwy jest nawet mały flircik z przygodnie napotkanym.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 730 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Gry podobne do The Sims: Randka

Klasyfikacja PEGI The Sims: Randka

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims: Randka

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • 4MB akcelerator 3D
The Sims: Randka - zapowiedź
The Sims: Randka - zapowiedź

Przed premierą 18 września 2001, 10:42

Na stronach internetowych poświęconych „The Sims” i kolejnym rozszerzeniom do gry aż roiło się od różnego typu przedmiotów, które fani mogli pobrać i zainstalować w grze. Był nawet program, po którego instalacji można było telefonować do Simów, aby tylko z nimi rozmawiać – zwykła rozmowa powodowała wzrastanie wskaźnika odpowiadającego kontaktom towarzyskim. Był to program nieoficjalny! Jak zapowiedzieli autorzy, w „Randce” znajdzie się opcja dzwonienia do przyjaciół, ale nie tylko po to, aby ich zaprosić – będzie można prowadzić towarzyską rozmowę lub umówić się na „Starówce” na randkę, a następnie zaczekać na taksówkę, która nas zawiezie na miejsce spotkania.