Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2004, 18:39

autor: Speed

Simwszechświat zawładnie światem

Do Amerykańskiego Urzędu Patentów i Znaków Handlowych (USPTO), trafiło w ostatnim czasie nowe podanie. Swą aplikację zgłosiła znana na całym globie korporacja Electronic Arts, która to zarezerwowała nową markę. "SimEvrything", czyli mówiąc prościej - kolejna produkcja w stylu The Sims, nadchodzi!

Do Amerykańskiego Urzędu Patentów i Znaków Handlowych (USPTO), trafiło w ostatnim czasie nowe podanie. Swą aplikację zgłosiła znana na całym globie korporacja Electronic Arts, która to zarezerwowała nową markę. "SimEverything", czyli mówiąc prościej - kolejna produkcja w stylu The Sims, nadchodzi!

W uzasadnieniu (które składają wszyscy rezerwujący takowe znaki towarowe) czytamy: „Gra komputerowa i adekwatne doń instrukcje, które będą sprzedawane jako jeden produkt we wspólnym pudełku. Software związany z grą komputerową możliwy do ściągnięcia z Internetu ”.

Następna gra (gry?) z tegoż gatunku zdają się być tylko kwestią czasu, a biorąc pod uwagę fakt, iż niebawem do sprzedaży trafi Sims 2, zapowiada się co najmniej ciekawie. Maniacy Simsów – cieszcie się i radujcie, gdyż jest z czego!