Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 czerwca 2004

Poradnik: Sacred

Redakcja GRYOnline.pl, 3 czerwca 2004, 19:09

Witajcie w świecie Ankarii! W poradniku do najnowszej gry cRPG z gatunku hack'n'slash zatytułowanej Sacred znajdziecie opis przejścia gry w najlepszy sposób, dokładne opisy wszystkich sześciu postaci, a także spis wszystkich Easter Eggs.

Pościgamy się w MotoGP: Ultimate Racing Technology 3

Elrond, 3 czerwca 2004, 15:30

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, ale chyba na PeCety nie ma dobrej "ścigałki" motocyklowej stworzonej wyłącznie z myślą o posiadaczach “blaszaków”. Wśród konsolowych gier tego typu w czołówce z pewnością znajduje się seria MotoGP. Zapewne więc ucieszy was informacja, że firma THQ zaanonsowała trzecią część tej serii przeznaczoną na konsolę Xbox oraz komputery osobiste klasy PC. Niestety, już tak jest, że dobre wiadomości chodzą w parze ze złymi - "mechaniczne mustangi" będziemy ujeżdżać dopiero w 3 kwartale przyszłego roku.

W poniedziałek ruszą europejskie zapisy na beta-testy EverQuest II

Krystian Smoszna, 3 czerwca 2004, 14:51

Wszyscy europejscy fani gier sygnowanych logiem EverQuest, powinni zaznaczyć w kalendarzu datę 7 czerwca gdyż to właśnie na ten dzień, koncerny UbiSoft oraz Sony Online Entertainment zapowiedziały rozpoczęcie przyjmowania zapisów na oficjalne beta-testy drugiej odsłony programu.

HamsterJam - remake gry zręcznościowej Rockman do ściągnięcia za darmo!
HamsterJam - remake gry zręcznościowej Rockman do ściągnięcia za darmo!

Krystian Smoszna, 3 czerwca 2004, 14:00

HamsterJam to remake gry zręcznościowo-logicznej o nazwie Rockman, która ukazała się prawie dwadzieścia lat temu na komputery Commodore VIC-20, za sprawą firmy Mastertronic. Gracz wcieli się w rolę chomika, który musi zebrać wszystkie znajdują się na danej planszy klejnoty. Oczywiście nie będzie to takie proste. Sniffles (bo tak nazywa się chomik) jest zmuszony uważać na próbujące go upolować myszy, znajdujące się tu i ówdzie trujące preparaty oraz kamienie, które podczas drążenia tunelów mogą mu spaść na głowę.

Rogue Agent na PeCetach?

Elrond, 3 czerwca 2004, 12:34

Na początek mały, szybki quiz: Najsłynniejszy agent wywiadu? Nie, niestety nie możemy uznać odpowiedzi "Kapitan Kloss" ani "Porucznik Borewicz", aczkolwiek gdybyście w tej drugiej opcji na początku dostawili jeszcze jedno zero ... tak oczywiście, chodziło nam o agenta 007, potocznie zwanego James "wstrząśnięty, nie zmieszany" Bond. Obecny w literaturze, kinie, telewizji, wyobraźni milionów fanów czy wreszcie w grach komputerowych. I choć zapowiedź najnowszego FPSa rozgrywającego się w bondowskim uniwersum zapewne zmroziła krew w żyłach wielu jego miłośników z powodu umieszczenia jako głównej postaci gry tego "złego" a nie Jamesa (po co ratować świat skoro można nim rządzić?) to dla posiadaczy PeCetów gorszą informacją był brak zapowiedzie Goldeneye: Rogue Agent na ich maszynki. Ale jak się okazuje, jeszcze wszystko jest możliwe.

Beta testy The Matrix Online rozpoczęte
Beta testy The Matrix Online rozpoczęte

Kull, 3 czerwca 2004, 11:40

Spośród tysięcy zgłoszeń wybrano niewielką grupę graczy, którzy rozpoczynają właśnie beta testy gry MMOcRPG w świecie Matrix, pt. The Matrix Online.

Modyfikacja N-Gage - Side Talking is dead
Modyfikacja N-Gage - Side Talking is dead

Kull, 3 czerwca 2004, 10:33

Koniec ze śmiesznie wyglądającym sposobie prowadzenia rozmów za pomocą Noki N-Gage. Umieszczony na bocznej ściance głośnik telefonu, wymaga od jej użytkownika przykładania aparatu do ucha w dość niepraktyczny sposób. Jak się okazuje, wystarczy jednak niewielka modyfikacja sprzętu, aby zwiększyć jego waloru użytkowe.

Norny razy dwa, czyli Creatures: Village i Creatures: Exodus w przygotowaniu
Norny razy dwa, czyli Creatures: Village i Creatures: Exodus w przygotowaniu

ComCo, 3 czerwca 2004, 09:47

The Albian Years, czyli zapowiedziany z samego rana zestaw, w skład którego wchodzą dwie pierwsze części cyklu Creatures, to nie jedyna nowość, jaką zaplanowały dla miłośników Nornów firmy: Fusion Labs oraz Gameware Development. Oprócz rzeczonego packa, w sprzedaży pojawią się również dwie, zupełnie nowe odsłony serii.

Nadchodzi Pro Evolution Soccer 4 (Winning Eleven 8)!
Nadchodzi Pro Evolution Soccer 4 (Winning Eleven 8)!

ComCo, 3 czerwca 2004, 08:51

Po olbrzymim sukcesie części trzeciej, i to zarówno wersji na konsole PlayStation 2, jak i komputery klasy PC, pewnikiem wydawała się kolejna odsłona cyklu Pro Evolution Soccer (vel Winning Eleven w Japonii). Korporacja Konami podała właśnie kilka informacji odnośnie "czwórki", wraz z pierwszymi screenshotami.

Top 20 gier w UK (03/06/04)

ComCo, 3 czerwca 2004, 08:03

Na czele nowego zestawienia software'owych bestsellerów w Wielkiej Brytanii znalazł się młody czarodziej Harry Potter wraz z najnowszą, wirtualną odsłoną swoich przygód o nazwie Prisoner Of Azkaban. Drugie miejsce przypadło grze sportowej UEFA Euro 2004, zaś na ostatnim stopniu podium stanął Agent 47 z pełną wersją Hitman: Contracts. Poniższa lista obejmuje tydzień, zakończony 29 maja bieżącego roku. Za jej opracowanie odpowiadają organizacje: ChartTrack i ELSPA (Entertainment and Leisure Software Publishers Association).

Creatures + Creatures 2 = Creatures: The Albian Years
Creatures + Creatures 2 = Creatures: The Albian Years

Speed, 3 czerwca 2004, 07:47

Powyższe tytułowe równanie to efekt dzisiejszych doniesień prasowych firm Fusion Labs oraz Gameware Development. Panowie z tychże konsorcjów zapowiedzi wydanie specjalnego pakietu zwanego Creatures: The Albian Years. W jego skład wejdą dwie znakomite gry: Creatures i Creatures 2.

W pakiecie z Ground Control 2 znajdziemy edytor poziomów XEd
W pakiecie z Ground Control 2 znajdziemy edytor poziomów XEd

ComCo, 3 czerwca 2004, 07:42

Ground Control to w moim odczuciu jedna z niedocenionych gier 2000 roku, gdyż pomimo świetnej (na ówczesne czasy) oprawy wizualnej i bardzo dobrych recenzji w "branżowej" prasie, fani przeszli obok niej bez większego entuzjazmu. Na szczęście, duet wydawniczy Massive Entertainment - Sierra Inc. zdecydował się na stworzenie części drugiej i wszystko wskazuje na to, iż nie podzieli ona losu oryginału. Jednym z elementów, które mają przedłużyć żywotność Ground Control 2 będzie np. rozbudowany edytor scenariuszy.