Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 czerwca 2004

Nadchodzą zmiany w ladderze WarCrafta III i systemie zdobywania doświadczenia

Phoenix, 19 czerwca 2004, 14:40

W patchu oznaczonym symbole 1.15 do WarCrafta III: Reign of Chaos oraz WarCrafta III: The Frozen Throne programiści studia Blizzard Entertainment wprowadzili dość znaczące zmiany związane z systemem rozgrywek ladderowych. Szerzej na ten temat pisaliśmy w newsie „Szczegółowe informacje o zmodyfikowanym systemie rozgrywek w najnowszym beta patchu gry WarCraft III”, niestety przeprowadzone beta testy łatki nie były do końca owocne, gdyż dopiero po pewnym czasie odkryto jeszcze kilka błędów związanych z nowym systemem zdobywania doświadczenia. Dzięki pomocy i oddaniu fanów stosowne informacje dotarły do firmy, która obecnie pracuje nad zaimplementowaniem kolejnych poprawek.

Interplay - Reaktywacji nie będzie...

Phoenix, 19 czerwca 2004, 13:30

W ostatnich tygodniach kilkakrotnie informowaliśmy Was o dramatycznej sytuacji firmy Interplay (vide wiadomości: Interplay na bruku?; Interplay – to już jest koniec?... oraz Ostatnie podrygi Interplaya?) W świetle informacji z serwisu Orange County Register nawet dokonane kilka dni temu wpłaty na ubezpieczenia wypadkowe pracowników w odpowiedniku naszego ZUSu nie były w stanie niczego naprawić...

StarCraft: Ghost – później, niż wcześniej
StarCraft: Ghost – później, niż wcześniej

Speed, 19 czerwca 2004, 13:20

Przedstawiciele Blizzard Entertainment, firmy pracującej nad taktyczną grą akcji osadzoną w świecie Starcraft, dedykowaną niestety tylko i wyłącznie konsolom, po dłuższej przerwie ponownie dali znak życia. Z tego, co zostało dziś powiedziane (a zdradzono doprawdy niewiele), można wywnioskować, iż StarCraft: Ghost, jakże długo oczekiwana pozycja (pisaliśmy o niej już w drugiej połowie 2002 roku) może dodatkowo przesunąć się w czasie, choć przecież i tak nie wyznaczono jak dotąd żadnej, nawet przewidywalnej daty premiery.

Richard Burns Rally w złotej fazie

Speed, 19 czerwca 2004, 13:12

SCi Games, europejski wydawca najnowszej gry rajdowej studia Warthog - Richard Burns Rally, poinformował właśnie, że ww. pozycja wkroczyła w tzw. „złoty status”. Płyta-matka trafiła do europejskich tłoczni, gdzie zostanie powielona, a następnie rozprowadzona po sklepach. Premiera na terenie Starego Kontynentu – w tym i w Polsce dzięki firmie Licomp Empik Multimedia, już niebawem, bo zaraz na początku lipca (dokładnie 7.), oczywiście bieżącego roku.

Thief: Deadly Shadows załatany

Speed, 19 czerwca 2004, 13:02

Nieprawdopodobnie irytujący bug w podstawowej wersji gry Thief: Deadly Shadows, polegający na samoistnej zmianie poziomu trudności gry z trudnego na łatwy - po ówczesnym załadowaniu stanu gry, w końcu został załatany. Patch, głównie eliminujący tenże błąd, waży niecałe pół megabajta.

Emulacje gier z platformy Commodore stają się legalne

Phoenix, 19 czerwca 2004, 12:45

Czy mylę się twierdząc, że niezależnie od tego, czy jesteś młodym graczem, czy też starym wyjadaczem znasz „komputery” klasy Commodore 64? Myślę, że na to pytanie nie trzeba nawet udzielać odpowiedzi i tak zna ją każdy. Nie wiem natomiast czy wiecie o tym, iż ostatnio niemiecka firma Tulip Computers N.V. wprowadziła na rynek elektroniczny urządzenie C64 Direct-to-TV oparte właśnie o Commodore 64. Obecnie natomiast włodarze wymienionej korporacji otworzyli witrynę internetowa poświęconą grom na ich „zabawkę”.

Pełna wersja Spartan: Gates of Troy skradziona podczas napadu na listonosza!

Krystian Smoszna, 19 czerwca 2004, 12:02

Wszyscy fani gry Spartan, którzy z przyspieszonym biciem serca oczekują debiutu pierwszego, oficjalnego dodatku o nazwie Gates of Troy, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Mimo, że całkiem niedawno informowaliśmy o „złotym statusie” rozszerzenia, zła wola osób trzecich a może po prostu zwykły pech sprawiły niewyobrażalne problemy producentowi gry, Siltherine Software.

Wielkie nadzieje, jeszcze większy upadek...

[email protected], 19 czerwca 2004, 09:19

Idea prawdziwego elektronicznego sportu wśród polskich graczy pojawia się jak bumerang. Wielkie nadzieje towarzyszą jego wyrzuceniu, potem znajduje się on zakręcie, by na koniec, w większości wypadków, upaść wprost na ziemię. Raz na jakiś czas zdarza się, że pomysł, jak wspomniana zabawka, powraca do miejsca startu, a nadzieje odżywają.