Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 czerwca 2004

Interplay – to już jest koniec?...

ComCo, 6 czerwca 2004, 18:20

Powoli wypełniają się ostatnie informacje o bankructwie korporacji wydawniczej Interplay - jej siedziba w Kalifornii została właśnie zamknięta na cztery spusty. Powodem następującej sytuacji był długotrwały brak wypłat dla pracowników firmy, który stanowił naruszenie jednego z najważniejszych praw tamtejszego stanu.

„Growy” Hollywood, czyli doniesienia w sprawie filmów powstających na kanwie gier

ComCo, 6 czerwca 2004, 16:19

Już od dłuższego czasu śledzimy informacje na temat filmów, tworzonych na podstawie wszelakiej maści gier video. Poszczególne wytwórnie wykupiły mnóstwo licencji i produkcje zostały już rozpoczęte, chociaż do premiery pełnowymiarowych obrazów brakuje mnóstwo czasu (w większości przypadków trwa aktualnie pisanie scenariuszy). Wyjątkiem od tej reguły jest okryty złą sławą House of the Dead i wszystko wskazuje na to, iż najszybciej dołączy do niego filmowa wersja BloodRayne.

Małe zamieszanie wokół nazwy następcy konsoli Xbox

ComCo, 6 czerwca 2004, 15:41

Jak nazwać konsolę następnej generacji (tzw. next next-gen, czyli aktualnie produkowane platformy stacjonarne)? Najlepsza odpowiedź brzmi: tak, żeby nazwa była chwytliwa i szybko zapadła w pamięci graczy. Jeżeli jednak spojrzymy na zamieszanie wokół "przydomku" następcy konsoli firmy Microsoft, tj. Xboxa, to sprawa nie wydaje się być taka prosta...

Nowy MMORPG od Strategy First – Vendetta Online
Nowy MMORPG od Strategy First – Vendetta Online

Speed, 6 czerwca 2004, 14:19

Dobre wieści dla fanów gier MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game). Znany na całym globie wydawca Strategy First, wraz z debiutującą firmą developerską Guild Software, zapowiedział na tegoroczne lato nową grę z tegoż gatunku – Vendetta Online.

Pierwsze obrazki z gry ZOO Empire
Pierwsze obrazki z gry ZOO Empire

Speed, 6 czerwca 2004, 13:55

Kilka dni temu pisaliśmy po raz pierwszy o nadchodzącej coraz dumniejszym krokiem grze ZOO Empire. Dziś, specjalnie dla wszystkich miłośników zwierzątek, opublikowane zostały pierwsze obrazki z tegoż tytułu.

Doom 3 wyjdzie na światło dzienne już 15 lipca?

Speed, 6 czerwca 2004, 13:54

Czyżby w końcu miał nastać koniec wiecznego odkładania premiery długo oczekiwanej gry Doom 3? Zdaniem zagranicznego portalu ComingSoon.net, powołującego się na magazyn filmowy Variety, nowy FPS firmy id Software na sklepowe półki trafi już 15 lipca 2004 roku.