Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 czerwca 2004

Nowe obrazki z gry Grand Theft Auto: San Andreas
Nowe obrazki z gry Grand Theft Auto: San Andreas

Speed, 13 czerwca 2004, 16:25

Dzisiejszego poranka pisaliśmy o nowych detalach, dotyczących Grand Theft Auto: San Andreas, natomiast teraz mamy zaszczyt poinformować o piętnastu nowych, jeszcze cieplutkich obrazkach z gry, które pojawiły się w oficjalnym magazynie Playstation 2!

Mob Enforcer, nowy krwawy FPS, zapowiedziany

Speed, 13 czerwca 2004, 16:23

Studio developerskie ValuSoft, znane (tudzież nieznane) w naszym światku z m.in. Dino Island, zaanonsowało nową grę z gatunku first personal shooter (FPS), Mob Enforcer. Ów produkcja przeniesie gracza w realia kryminalnego miasta Chicago z lat 20 ubiegłego wieku, gdzie Al Capone i jego ferajna stanowią ład i (nie)porządek.

The Four Horsemen of the Apocalypse – jeźdźcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

Speed, 13 czerwca 2004, 16:21

Świetnie zapowiadająca się pozycja, żerująca bezpośrednio na najstraszliwszych motywach biblijnych - Apokalipsie wg św. Jana, gra akcji The Four Horsemen of the Apocalypse prawdopodobnie wyjdzie na światło dzienne! Wątpliwości co do tego, czy produkt ten w ogóle pokaże się światu, pojawiły się wtedy, gdy firma 3DO - będąca producentem i jednocześnie wydawcą, ogłosiła bankructwo.

Garść nowych doniesień nt. Grand Theft Auto: San Andreas

ComCo, 13 czerwca 2004, 09:12

Na pełną wersję najnowszej części cyklu Grand Theft Auto czekają miliony graczy. W październiku tego roku możemy spodziewać się premiery wersji konsolowej (Sony PlayStation 2), zaś jakiś czas później (około pół roku, gdyż tak było w przypadku GTA: Vice City) najprawdopodobniej ukaże się wydanie, dedykowane posiadaczom komputerów klasy PC. Sporo informacji odnośnie San Andreas dostępnych jest już w naszej zapowiedzi, teraz zaś nadszedł czas na ujawnienie dodatkowych szczegółów.

Call of Duty: United Offensive - porcja świeżych screenshotów
Call of Duty: United Offensive - porcja świeżych screenshotów

ComCo, 13 czerwca 2004, 08:49

Fani wojennej gry akcji/FPS o nazwie Call of Duty z pewnością oczekują momentu rynkowego debiutu pełnoprawnego rozszerzenia oryginału, noszącego podtytuł United Offensive. Gra powinna trafić na sklepowe półki na jesieni bieżącego roku (ze wskazaniem na wrzesień), zaś poniżej znajdziecie pięć nowych screenshotów, prezentujących opisywany dodatek.