Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 czerwca 2004

Nowy projekt od Ubisoftu już całkiem niedługo?

Elrond, 20 czerwca 2004, 18:07

Jak wszyscy wiemy zastój w interesie nie jest najlepszym pomysłem na pomnożenie swoich pieniędzy. Prawdopodobnie z podobnego założenia wyszła firma Ubisoft, która w swoim ostatnim raporcie finansowym zawarła wzmiankę, że w najbliższej przyszłości poinformuje świat growy o nowym projekcie reprezentującym całkiem nowy rodzaj gier.

Pierwsze wyniki testów systemu zawierającego dwie współpracujące karty graficzne

Elrond, 20 czerwca 2004, 17:17

Korporacja Alienware pragnąc uciąć wszelkie plotki i spekulacje dotyczące swojego nowego systemu, wykorzystującego technologię dwóch połączonych kart graficznych, postanowiła podać do publicznej wiadomości wyniki testów owego systemu. Przypomnijmy, że technologia ta została po raz pierwszy zaprezentowana szerszej publiczności podczas tegorocznych targów elektronicznej rozrywki, E3.

Dwadzieścia najlepszych gier PC w maju
Dwadzieścia najlepszych gier PC w maju

Speed, 20 czerwca 2004, 14:10

Miesiąc maj graczom kojarzy się głównie z targami Electronic Entertainment Expo (z racji trzech „E” zwanymi targami E3). Niemniej, nie zapominajmy, że także i w maju gracze kupowali te czy inne programy. Organizacja NPD Group, specjalizująca się w publikowaniu najróżniejszych list popularności gier komputerowych, opublikowała niedawno najnowsze zestawienie, tym razem obejmujące maj 2004 roku.

Zarabiaj grając w Age of Mythology: The Titans

Speed, 20 czerwca 2004, 13:24

Global Gaming League, specjalizujący się w globalnym e-sporcie, oraz grupa developerska Ensemble Studios, odpowiedzialna za popełnienie strategii czasu rzeczywistego Ahe of Mythology (+ rozszerzenie „The Titans”), od paru dni organizują zawody w owy tytuł. Pula nagród jest nie do pogardzenia – pełne 8 tys. zielonych papierków czeka na chętnych.

Trzy miesiące dzielą nas od premiery Half Life 2

Speed, 20 czerwca 2004, 12:50

Wiele spekulacji, cała masa przypuszczeń i obaw... Godziny, dni, miesiące... – premiera, która miała odbyć się we wrześniu ubiegłego roku, wydawała się coraz dalsza i mniej prawdopodobna. Dziś można śmiało powiedzieć, że dla wszystkich z utęsknieniem wyczekujących Half Life 2, pojawiło się światełko w ciemnym tunelu! Gabe Newell, głównodowodzący Valve Software, w najnowszym wywiadzie, przeprowadzonym przez zagraniczny serwis HomeLAN, oficjalnie zdradził, iż proces developingu jest na jak najlepszej drodze i że całość prac skończy się już w sierpniu, 2004 roku!

Konkurs TOCA Race Driver 2 - wygraj jedną z 14 koszulek! (część 4)
Konkurs TOCA Race Driver 2 - wygraj jedną z 14 koszulek! (część 4)

Fajek, 20 czerwca 2004, 01:17

Od 10 czerwca na naszym serwisie rozpoczyna się konkurs w którym codziennie przez 14 dni będzie można wygrać koszulkę z motywem z gry TOCA Race Driver 2. Na czym polega ów konkurs?