Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 czerwca 2004

Pierwsze obrazki z gry A Vampyre Story
Pierwsze obrazki z gry A Vampyre Story

Speed, 28 czerwca 2004, 16:07

Internetowy magazyn The Inventory zaprezentował światu garść podstawowych informacji na temat nowopowstającej gry przygodowej, A Vampyre Story. Społeczność graczy obdarowana została również pierwszymi trzema obrazkami z „Historii Wampira” – na pierwszy rzut oka zapowiada się całkiem niezła, klasyczna przygodówka.

Nowe promocje: True Crime oraz Horyzont w ogniu

Shuck, 28 czerwca 2004, 14:58

W tym tygodniu w promocji w naszym sklepie znalazły się: doskonała gra akcji „True Crime: Streets Of L.A.” oraz dodatek do jednej z najlepszych gier strategicznych na rynku „Blitzkrieg: Horyzont w ogniu”. Dodatek ten nie wymaga posiadania gry „Blitzkrieg”.

Menedżerska karuzela
Menedżerska karuzela

Speed, 28 czerwca 2004, 14:47

Sytuacja na rynku gier menedżerskich (tematyka: piłkarska) staje się coraz ciekawsza. Konkurencja dla wielkiego i niezagrożonego Championship Manager, w postaci nowej gry twórców tegoż słynnego programu – Football Manager 2005, może wyjść nam, graczom tylko i wyłącznie na dobre. Zebraliśmy, specjalnie dla naszych czytelników, garść ciekawostek i nowinek z menedżerskiej sceny – a te, jak zwykle, znajdują się w dalszej części wiadomości.

100 lat, 100 lat niech nam żyje Anarchia!

Elrond, 28 czerwca 2004, 14:30

Jak poinformowała firma Funcom, jej dziecko, Anarchy Online, wczoraj dumnie zdmuchnęło 3 świeczki z urodzinowego tortu. Aby uczcić to niezwykłe wydarzenie Funcom zaplanował kilka "niespodzianek" - gracze Anarchy Online brali udział w różnorodnych konkursach, w których nagrody sponsorowane były przez Funcom, Alienware oraz ATI. Dodatkowo można było zakupić dodatek Shadowlands za 9.95 USD (ok. 40 zł). Gracze, którzy dotychczas nie mieli możliwości zetknąć się z Anarchy Online, a chcieliby wejść w jej świat, za 9.95 USD (ok. 40 zł) mogą nabyć wersję Deluxe wraz z opcją darmowej rozgrywki do 1 września tego roku. Oferta ważna jest do 1 sierpnia.

Minions of Mirth nadciąga
Minions of Mirth nadciąga

Elrond, 28 czerwca 2004, 13:39

Niezależny developer gier komputerowych, firma Prairie Games, poinformowała o pracach nad ambitnym projektem, zakrojonym na szeroką skalę, nazywanym roboczo Minions of Mirth. Gra ta reprezentować będzie gatunek RPG i powinna pojawić się na przełomie 2004/2005. W dalszej części newsa znajdziecie informacje dotyczące oferowanych przez grę funkcjonalności oraz pierwsze screeny.

10 najczęściej kupowanych gier w sieci Media Markt

[email protected], 28 czerwca 2004, 12:31

Wbrew obiegowym opiniom są w naszym kraju ludzie, którzy kupują oryginalne gry. Co więcej, jest to całkiem spora część społeczeństwa. Dzięki nim, sklepy takie jak Media Markt, mogą przygotowywać rankingi najlepiej sprzedających się tytułów. Oto jedno z takich zestawień:

NHL Eastside Hockey Manager ozłocony

Speed, 28 czerwca 2004, 12:26

Świetnie zapowiadający się manager hokeja firmy Sports Interactive, twórców legendarnej serii gier Championship Manager - gra NHL Eastside Hockey Manager uzyskała właśnie „złoty” status. Ozłocona płyta, zwana również płytą-matką, trafiła do tłoczni – a tam zostanie wielokrotnie powielona i następnie trafi do sprzedaży na całym globie. Gracze ze Starego Kontynentu zagrają w ten program jako pierwsi, bo już 2 lipca, br.

Nowy Close Combat bezpośrednią konkurencją dla Full Spectrum Warrior
Nowy Close Combat bezpośrednią konkurencją dla Full Spectrum Warrior

Łosiu, 28 czerwca 2004, 10:48

Całkiem niedawno, bo dwa miesiące temu, świat obiegła wiadomość, iż studio developerskie Destineer, przy współpracy z zespołem Atomic Games, przygotowuje nowe gry ze słynnej w drugiej połowie lat 90-tych serii - Close Combat. Co się tyczy pierwszej z nich, strategii czasu rzeczywistego, to danych na jej temat mamy jeszcze jak na lekarstwo, jednakże na temat tej drugiej, gry akcji/FPS „Close Combat: First to Fight”, właśnie pojawiło się całkiem sporo informacji. W pełnej wersji tej wiadomości postaram się wam je zaprezentować.

Darmowa gra promująca film z Angeliną Jolie
Darmowa gra promująca film z Angeliną Jolie

Kull, 28 czerwca 2004, 10:19

Premiera filmu pt. „Sky Captain and the World of Tomorrow” zapowiadana jest na 17 września 2004, tymczasem ukazała się całkowicie darmowa multimedialna produkcja „Flying Legion Air Combat Challenge” będąca bardzo gustowną formą reklamy nadciągającej ekranizacji.

Sigonyth – Desert Eternity, czyli polska gra z gatunku MMO w produkcji

Harpen, 28 czerwca 2004, 10:13

Grupa młodych, ambitnych programistów, zarejestrowana pod szyldem New Desert Team, postanowiła stworzyć grę pod tytułem Sigonyth, która będzie multiplayerowym RPG, działającym na silniku Ambra. Owy engine został napisany przez samych twórców tytułu w .NET C++ z wykorzystaniem Crystal Space oraz wszechstronnego języka Python. Na oficjalnej stronie Desert Eternity pojawiły się już pierwsze informacje na jej temat oraz zrzuty ekranowe, z którymi chciałbym Was zapoznać.