Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 czerwca 2004

Wiemy co będziemy nucić grając w Hitman: Contracts

Elrond, 1 czerwca 2004, 15:19

Grupa Jesper Kyd, odpowiedzialna za ścieżki dźwiękowe gier z serii Hitman poinformowała dzisiaj, iż udało jej się podpisać umowę partnerską z wytwórnią Sumthing Else Musicworks, dzięki czemu na półkach sklepowych pojawi się płyta zawierająca oryginalny soundtrack Hitman: Contracts. Album można już nabyć w wielu internetowych sklepach (Amazon, Best Buy CDNow, Virgin) oraz bezpośrednio na stronie Sumthing (www.sumthing.com).

Harry Potter - magazyn już w kioskach
Harry Potter - magazyn już w kioskach

Solnica, 1 czerwca 2004, 14:57

W Dniu Dziecka do kiosków trafił magazyn "Harry Potter. Hogwart bez tajemnic", będący specjalnym wydaniem miesięcznika Click! Miłośnicy powieści J.K.Rowling znajdą w nim wszystko, co wiedzieć powinni, a także poznają fakty, o których nawet najstarszym magom się nie śniło.

Nadchodzą złote lata branży gier wideo...

Łosiu, 1 czerwca 2004, 13:43

Tak moi mili czytelnicy..., według właśnie opublikowanego raportu zatytułowanego „Moore’s Law and Electronic Games”, ogromnej firmy konsultingowej Deloitte & Touche (operuje w ponad 150 krajach) do 2010 roku, przemysł gier video rozwijać się będzie w ogromnym tempie, a co za tym idzie przynosić będzie niesłychanie duże zyski.

Unreal + Total Annihilation = Unreal Annihilation
Unreal + Total Annihilation = Unreal Annihilation

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2004, 13:38

Pamiętacie jeszcze Total Annihilation, strategię rozgrywającą się w czasie rzeczywistym, która zdaniem wielu fanów po dziś dzień jest uważana za absolutnego lidera gatunku? Jeśli tak i żywicie do niej wielki sentyment, być może zainteresuje Was nowa modyfikacja do Unreal Tournament 2003, która próbuje odtworzyć niezwykły klimat tamtej gry w środowisku znanego FPS-a.

Homeland – szczegóły na temat gry rodem ze studia Binary Star

Phoenix, 1 czerwca 2004, 13:25

Dzisiejszego ranka w Internecie pojawiły się pierwsze oficjalne informacje tekstowe dotyczące nowego projektu programistów studia Binary Star, kryjącego się pod nazwą Homeland. Fabuła tejże gry osadzona będzie w post-apokaliptycznym świecie naszej kochanej planety. (Dokładniej mówiąc w 50 lat po konflikcie nuklearnym o zasięgu światowym).

Ruszyła oficjalna strona internetowa gry przygodowej Gooka: The Mystery of Janatris
Ruszyła oficjalna strona internetowa gry przygodowej Gooka: The Mystery of Janatris

Speed, 1 czerwca 2004, 12:33

Kilkanaście nowych obrazków, informacje o grze, linii fabularnej, sposobie rozgrywki, a także tapety na pulpit oraz inne materiały związane z grą Gooka: The Mystery of Janatris - od teraz każdy znajdzie je łatwo i szybko w jednym miejscu. Wszystko to dzięki nowopowstałej oficjalnej witrynie internetowej, której stworzenia podjął się nasz rodzimy dystrybutor i zarazem wydawca rzeczonej gry, firma Cenega.

Pierwsze informacje o dodatku do Hidden & Dangerous 2 – „Sabre Squadron”

Speed, 1 czerwca 2004, 12:29

Pierwsze sygnały, wskazujące na pojawienie się expansion packa do gry czeskiego studia Illusion Softworks, wyszperaliśmy dla Was już pod koniec października, ubiegłego roku. Dowiedzieliśmy się wtedy z wywiadu z twórcami, że firma – tuż po premierze, jako że owy interwiew na łamy Internetu wypłynął ledwie tydzień po debiucie rynkowym – pracuje nad dodatkiem do Hidden & Dangerous 2. Dziś, po blisko ośmiomiesięcznym milczeniu, znany pierwsze detale, dotyczące tegoż dodatku.

Zagraj w demo Dr. Lunatic Supreme With Cheese

Speed, 1 czerwca 2004, 12:27

„Jedna z ważniejszych gier przygodowych i akcji, jaką kiedykolwiek świat widział!” – grzmią nieskromnie ludzie z Hamumu Software, producenci niskobudżetowej gry o osobliwym tytule Dr. Lunatic Supreme With Cheese. Dzisiejszego dnia nadarzy się okazja do sprawdzenia prawdomówności tychże speców od reklamy, albowiem w sieci pojawiła się grywalna wersja demonstracyjna rzeczonej pozycji.

Nexus: The Jupiter Incident - faza alpha produkcji, pełna wersja w październiku
Nexus: The Jupiter Incident - faza alpha produkcji, pełna wersja w październiku

ComCo, 1 czerwca 2004, 11:20

Trzy długie lata developingu, demo "wypuszczone" jeszcze w połowie 2002 roku, zmiany wydawcy czy oficjalnej nazwy (pierwotnie Imperium Galactica III: Genesis, następnie Galaxy Andromeda, a ostatecznie Nexus: The Jupiter Incident) - kosmiczna strategia czasu rzeczywistego studia Mithis Games przeszła wiele perypetii, jednak jej historia zakończy się najpewniej happy-endem. Otóż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 1 października bieżącego roku pudełko z ukończonym tytułem wyląduje na sklepowych półkach.

Beta-testy Tribes: Vengeance odbędą się w lecie
Beta-testy Tribes: Vengeance odbędą się w lecie

ComCo, 1 czerwca 2004, 10:17

Aktualny newsletter korporacji wydawniczej Sierra Entertainment przyniósł niewielki update w sprawie najnowszej odsłony popularnego cyklu Tribes, która nosi podtytuł Vengeance. Rzecz dotyczy procesu publicznych beta-testów programu - docelowo mają się odbyć w lecie bieżącego roku i już niedługo ogłoszone zostaną oficjalne zapisy.

PeCety przeniosą kultową grę fabularną pt. Chrono Trigger za darmo w trzeci wymiar!
PeCety przeniosą kultową grę fabularną pt. Chrono Trigger za darmo w trzeci wymiar!

eLKaeR, 1 czerwca 2004, 09:44

Pasterkę i „owieczki” z cyklicznego wątku pt. Final Fantasy i inne jRPG, funkcjonującego w ramach Forum Dyskusyjnego GRY-OnLine, pewnikiem szczególnie interesuje realizowany właśnie projekt o nazwie Chrono Trigger: Resurrection – remake kultowej gry fabularnej, pierwotnie zadedykowanej platformie Super Nintendo Entertainment System i wydanej w połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku nakładem japońskiej korporacji Squaresoft (teraz Square Enix). Omawiane przedsięwzięcie zainaugurowano blisko dwanaście miesięcy wstecz, a obecnie skupia ono pięciu utalentowanych developerów. Ponoć pod koniec nadchodzących wakacji ujrzymy debiutancki film reklamowy, natomiast Święta Bożego Narodzenia 2004 powinny przynieść interaktywną demonstrację. Pełna wersja zostanie później udostępniona całkowicie za darmo użytkownikom komputerów PC (edycje dla konsol Microsoft Xbox i Nintendo GameCube krążyć będą tylk

Pariah - data wydania + screeny z wersji PC
Pariah - data wydania + screeny z wersji PC

ComCo, 1 czerwca 2004, 08:27

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, studio Digital Extremes (twórcy cyklu Unreal) podało mocno przybliżoną datę premiery swojej najnowszej strzelanki pierwszoosobowej, pt. Pariah. Gra powinna trafić na rynek europejski oraz północnoamerykański w czwartym kwartale bieżącego roku kalendarzowego.