Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 czerwca 2004

Dominions II bardziej sprawny dzięki łatce 2.12

Speed, 7 czerwca 2004, 17:14

Wszyscy zakochani w turowej strategii fantasy, grze Dominions II: The Ascension Wars, doczekali się dnia dzisiejszego kolejnej z kolei już łatki. Tym razem jest to wersja 2.12. Owa nakładka obejmuje całą masę zmian oraz poprawek, i co najlepsze – współgra z poprzednio zapisanymi stanami gry.

Spider Man 2 - oswojony pajączek?

Elrond, 7 czerwca 2004, 15:22

Przyzwyczailiśmy się, iż konwersje gier konsolowych na ich PeCetowe odpowiedniczki są hmmm trochę gorsze od oryginału (poza małymi wyjątkami oczywiście). Nie zmienia to oczywiście faktu, iż posiadacze komputerów osobistych oczekują od twórców gier aby porty tychże w małym stopniu ustępowały konsolowym pierwowzorom. W przypadku osób, które niecierpliwie wypatrują PeCetowej wersji Spider Mana 2, który najpierw zadebiutuje właśnie na konsolach, oczekiwanie to zostanie wystawione na poważną próbę.

Thief: Deadly Shadows niedopracowany?

Krystian Smoszna, 7 czerwca 2004, 13:34

O tym, że nawet najdłużej i najsolidniej przygotowywane gry zawierają rozmaite błędy i wymagają „łatania”, wiadomo nie od dziś. Co jednak zrobić, jeśli oczekiwany od dawna produkt zostaje opublikowany z usterką tak rażącą, że w praktyce pozbawia sensu zabawy? Najlepiej odsądzić producenta od czci i wiary, wytykając mu pośpiech i nierzetelne przetestowanie gry. Tak właśnie się stało z dostępnym na rynku amerykańskim od dwóch tygodni Thief: Deadly Shadows.

Najczęściej odwiedzane strony internetowe

Elrond, 7 czerwca 2004, 12:50

Zastanawialiście się kiedyś jakie strony najczęściej odwiedzają Internauci? Jeśli kiedyś przemknęła wam przez głowę taka myśl, to muszę rozczarować tych, którzy myśleli iż są to wyszukiwarki internetowe albo strony o grach. Jak podała firma Hitwise, zajmująca się takimi badaniami, internetowe strony zawierające treści przeznaczone dla osób dorosłych czyli po ludzku mówiąc materiały pornograficzne, są odwiedzane trzy razy częściej niż największe internetowe wyszukiwarki!

Kolekcjonerskie wydanie World of Warcraft
Kolekcjonerskie wydanie World of Warcraft

Kull, 7 czerwca 2004, 11:40

Dobra wiadomość dla oczekujących premiery tej świetnie zapowiadającej się gry massive online multiplayerowej osadzonej w świecie Warcrafta. Blizzard wyda Edycję Kolekcjonerską World of Warcraft, która będzie zawierać kilka ciekawych i niezbędnych dla zagorzałego miłośnika gry dodatków.

Rogue Trooper w przyszłym roku

Elrond, 7 czerwca 2004, 11:15

Chociaż gra Rogue Trooper nie została jeszcze oficjalnie zaanonsowana, firma SCi podała w swoim raporcie finansowym za ubiegły rok fiskalny, w części dotyczącej przyszłych planów wydawniczych, iż w roku 2005 na półkach sklepowych ukaże się wspomniany tytuł. Tworzeniem Rogue Trooper zajmuje się studio Rebellion, które odpowiedzialne jest m.in. za grę Judge Dredd: Dredd Versus Death, podobnie jak Rogue Trooper, opartą na komiksach z serii 2000 AD.

Gigabajtowy Myst IV pod koniec tego roku
Gigabajtowy Myst IV pod koniec tego roku

Kull, 7 czerwca 2004, 09:48

Sześć lat temu, myśląc o 5 CD na jakich został wydany Baldur’s Gate nie mogłem wyobrazić sobie czym wypełniono te wszystkie płyty, skoro nośniki zawierały tylko jedną grę. Sporą ilością płyt kolejnych odsłon wyróżnia się także seria Final Fantasy, jednakże nadchodząca, czwarta część popularnej serii gier przygodowych Myst ma się mieścić na 3 jednostronnych krążkach DVD lub alternatywnych 10 CD (!). Toż to istny rekord!

Hity maja 2004 wg GameSpy

ComCo, 7 czerwca 2004, 08:28

Redaktorzy popularnego, zachodniego serwisu internetowego GameSpy.com opublikowali kolejne zestawienie najlepszych gier, które ukazały się na rynku elektroniczno-rozrywkowym w ostatnim miesiącu kalendarzowym, tj. maju. Tym razem, na liście znalazły się dwie pozycje dedykowane popularnym PeCetom oraz jedna dla posiadaczy konsoli Microsoft Xbox.