Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 czerwca 2004

The Saga of Ryzom ma nowego wydawcę

Speed, 12 czerwca 2004, 16:19

Wszyscy wyczekujący premiery nowej gry z gatunku MMOcRPG – The Saga of Ryzom, mogą mieć powody do zadowolenia. Developerowi, firmie Nevrax, udało znaleźć się nowego wydawcę, jednak niestety, póki co tylko i wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Europejska poprawka do gry Korea: Zapomniany Konflikt
Europejska poprawka do gry Korea: Zapomniany Konflikt

Speed, 12 czerwca 2004, 15:05

Posiadacze anglojęzycznej wersji gry strategicznej pt. Korea: Forgotten Conflict, łatkę oznaczoną cyferkami 1.7 otrzymali już w połowie maja. Gracze europejscy natomiast musieli na ów nakładkę czekać nieco dłużej. Wczorajszego dnia w końcu producenci postanowili opublikować światu owe poprawki do wersji europejskich, a są to m.in. wersje niemiecka, francuska, włoska, czeska i oczywiście polska.

Plan wydawniczy firmy Konami uaktualniony

Speed, 12 czerwca 2004, 15:03

Słynne na całym świecie konsorcjum Konami (w Europie znane głównie z serii Pro Evolution Soccer oraz Silient Hill), uaktualniło swój plan wydawniczy na drugą połowę bieżącego roku. Najsmaczniej ze wszystkich zapowiedzianych pozycji zapowiada się nowa odsłona „Cichego Wzgórza”, survival-horror Silient Hill 4: The Room, którego premiery na konsole PS2 i Xbox należy wyczekiwać w okolicach września.

O piractwie - niekończącej się historii ciąg dalszy

ComCo, 12 czerwca 2004, 09:59

Piractwo komputerowe to, zaiste, temat - rzeka. Teoretycznie wszyscy już wszystko wiedzą na ten temat, a jednak kolejne firmy podejmują się badań odnośnie skali całego zjawiska. Ostatnią ankietę przeprowadziła korporacja Macrovision, zrzeszająca ekspertów od zabezpieczania płyt przed nielegalnym kopiowaniem.

16 nowych gier na platformę Microsoftu doczeka się obsługi opcji Xbox Live

ComCo, 12 czerwca 2004, 09:34

Korporacja Microsoft systematycznie rozbudowuje możliwości usługi Xbox Live, która pozwala użytkownikom rzeczonej konsoli na rozgrywki wieloosobowe w Sieci. Niedawno, owa firma uruchomiła nowe serwisy dla graczy, a także zawarła porozumienie z Electronic Arts, dotyczące zaimplementowania systemu XL w nadchodzących tytułach. Idąc za ciosem, gigant z Redmont podał listę 16 przyszłych produkcji, jakie ukażą się na europejskim rynku z trybem multiplayer.

Spartan: Gates of Troy - status
Spartan: Gates of Troy - status "gold"

ComCo, 12 czerwca 2004, 09:09

Po osiągnięciu sukcesu na rynku wydawniczym, większość strategii zwykle doczekuje się pełnoprawnego rozszerzenia. Nie inaczej było z produkcją zespołu Slitherine Software, pt. Spartan - użytkownicy oryginału od jakiegoś czasu oczekują debiutu dodatku Gates of Troy. Tymczasem, z Zachodu napłynęła informacja o ukończeniu procesu tworzenia gry (status "gold") i wysłaniu płyty-matki do tłoczni.