Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 czerwca 2004

Chronicles of Riddick dla PeCetowców
Chronicles of Riddick dla PeCetowców

Kull, 29 czerwca 2004, 15:26

Najprawdopodobniej kolejny konsolowy przebój doczeka się wersji na komputery osobiste. Niedawno informowaliśmy o pracach mających na celu konwersję na PC-ty gry Street Racing Syndicate, tymczasem krążą informacje, iż podobny los będzie czekać Xboxową grę FPS - Chronicles of Riddick.

Bio.Sector poszerza rzeszę potencjalnych odbiorców
Bio.Sector poszerza rzeszę potencjalnych odbiorców

Kull, 29 czerwca 2004, 14:52

Popularna turówka webowa - Bio.Sector, doczekała się właśnie angielskiej wersji językowej (dotychczas była dostępna tylko w wersji Słowackiej). Teraz już prawie każdy może zagrać w tą futurystyczną, darmową strategię, która wymaga od gracza wyłącznie dostępu do Internetu i posiadania przeglądarki stron ogólnoświatowej pajęczyny (IE6, NN7 lub Opera 7).

America's Army na silniku UT2004

Elrond, 29 czerwca 2004, 13:52

Twórcy gry America's Army poinformowali, iż trwają prace mające na celu przeniesienie kodu gry na silnik Unreal Tournament 2004. Dzięki temu nowa odsłona America's Army zyska wiele nowych funkcjonalności i wizualnych "fajerwerków". "Nowa" wersja przechodzi obecnie fazę testowania oraz usuwania zauważonych błędów i usterek.

Pierwsza rocznica Star Wars Galaxies: An Empire Divided
Pierwsza rocznica Star Wars Galaxies: An Empire Divided

[email protected], 29 czerwca 2004, 12:46

Zaledwie przedwczoraj świętowano trzecie urodziny Anarchy Online, a już dziś cieszyć mogą się osoby grające w Star Wars Galaxies: An Empire Divided. Pierwszy rok, twórcom tego MMORPG, firmom LucasArts i Sony Online Entertainment, przysporzył wiele radości. Wszystko dlatego, że wspomniana pozycja stała się najszybciej rosnącą i rozwijającą się z dostępnych na rynku. Aktualnie może się ona poszczycić półmilionowym gronem zarejestrowanych graczy, z czego 115 tysięcy każdego dnia łączy się ze światem gry.

NVIDIA SLI - czyli śladami Voodoo
NVIDIA SLI - czyli śladami Voodoo

Kull, 29 czerwca 2004, 11:37

Starsi użytkownicy komputerów pamiętają zapewne patent 3dfx na łączenie kart graficznych za pomocą kabelka, w celu zwiększenia wydajności w wyświetlaniu obrazu. Jednak zarówno starych wyjadaczy, jak i wieżo upieczonych komputerowców ucieszy, iż pomysł ten znów się odradza. Zapraszam na krótki powrót do przeszłości i kilka informacji dotyczących nowych perspektyw jakie kreśli NVIDIA.

„Ben’s Game” – nietypowa gra o walce z białaczką

Harpen, 29 czerwca 2004, 10:24

Dziewięcioletni Ben od czterech lat choruje na białaczkę. Przed przystąpieniem do kuracji, lekarz zaproponował jego rodzicom, aby ci w jakiś sposób dali mu obraz leczenia – jakie będą jego poszczególne etapy i co się w trakcie terapii będzie działo. Dzięki temu chłopiec miałby z mniejszym bólem przejść to wszystko. Na początku pani Duskin, czyli mama chłopca, próbowała wyjaśnić wszystko za pomocą słynnego Pac-Mana...

Europejskie beta-testy World of WarCraft rozpoczną się na początku lipca

Krystian Smoszna, 29 czerwca 2004, 07:08

Blizzard Entertainment dotrzymuje słowa. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już wkrótce rozpoczną się zapisy na zamknięte, europejskie beta-testy World of WarCraft. Machina zgłoszeniowa ruszy oficjalnie piątego lipca i potrwa kolejne trzy tygodnie.

Czy Atari kupiło oceny konsolowych wersji DRIV3R? Sprawy ciąg dalszy...

Krystian Smoszna, 29 czerwca 2004, 07:06

Nabiera rumieńców sprawa związana z anonimowym oświadczeniem brytyjskiego redaktora, który oskarża pisma poświęcone elektronicznej rozrywce o nierzetelne wystawianie ocen najnowszych produktów w zamian za tzw. „exclusive”, czyli możliwość zaprezentowania gry na łamach periodyku z gwarancją wyłączności. Jak powszechnie wiadomo, wszelkie teorie spiskowe mają najlepsze wzięcie, gdy poparte są dowodami. Rozmaici spekulanci mogą więc zacierać ręce. W dwóch dużych czasopismach: PSM2 oraz Xbox World pojawiły się bardzo dobre recenzje DRIV3R, zwieńczone oceną 9/10.

Top 10 gier na PC w UK (29/06/04)

Krystian Smoszna, 29 czerwca 2004, 07:05

Chart Track oraz ELSPA zaprezentowały kolejne, dwudzieste szóste notowanie (20-26 czerwiec) najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. W kategorii nam najbliższej, dotyczącej PC, niezmiennie prowadzi Championship Manager: Season 03/04. Z pewnością duża popularność tego tytułu ma związek z trwającymi obecnie Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Jeśli chodzi o dalsze pozycje, to większych zmian nie ma.

Painkiller: Battle Out of Hell już 13 października?

Krystian Smoszna, 29 czerwca 2004, 07:03

Powołując się na sprawdzone źródła w firmie DreamCatcher, francuski serwis NoFrag doniósł, że Battle Out of Hell – pierwszy, oficjalny dodatek do gry Painkiller, zostanie opublikowany już 13 października a nie na Święta Bożego Narodzenia, jak pierwotnie przypuszczano.