Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 czerwca 2004

Onimusha 4 – „prawdopodobnie”!

Speed, 11 czerwca 2004, 13:55

Starzy wyjadacze, fani serii Onimusha – gry akcji połączonej z elementami przygodówki, znanej głównie w środowisku konsolowym (producentem i zarazem wydawcą jest firma Capcom), mogą się cieszyć – i to bardzo! Mimo wcześniejszych zapowiedzi, iż Onimusha wraz z trójką w tytule zakończy definitywnie swój żywot, wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że część czwarta jednak powstanie!

Zostań oficjalnym testerem World of WarCraft dzięki serwisowi Ashenvale.info
Zostań oficjalnym testerem World of WarCraft dzięki serwisowi Ashenvale.info

Phoenix, 11 czerwca 2004, 12:45

Zapewne spora część czytelników naszego serwisu zna grę World of WarCraft? Podejrzewam, że tak. Jak sądzę jednak znacie ją tylko ze screenów, sekwencji wideo czy artykułów na jej temat (vide ostatnia relacja z testów)? Natomiast od wczoraj dzięki jednemu z autoryzowanych przez włodarzy studia Blizzard Entertainment polskiemu serwisowi fanowskiemu można wygrać oryginalny CD-Key do bety tego doskonałego tytułu z gatunku MMOcRPG. Za pośrednictwem tego właśnie klucza ktoś z Was być może na własne oczy ujrzy realia panujące w świecie Azeroth! Szczegóły w dalszej części wiadomości.

Nowa gra wojenna, Airborne Assault: Conquest of the Aegean, zapowiedziana

Speed, 11 czerwca 2004, 11:46

Wydawać by się mogło, iż temat drugiej wojny światowej w grach komputerowych to już przeżytek, że zamiast tej konfrontacji zbrojnej producenci gier wykorzystują chociażby batalię Jankesów z Wietnamczykami. Wydawców z Matrix Games oraz producentów z Panther Games to jednak nie dotyczy, gdyż dnia dzisiejszego oficjalnie zapowiedzieli oni wypuszczenie nowej gry, żerującej na klimacie drugiej wojny światowej - Airborne Assault: Conquest of the Aegean.

Blazing Trails - najnowsza wersja remake'u klasycznej gry z Commodore 64 już dostępna
Blazing Trails - najnowsza wersja remake'u klasycznej gry z Commodore 64 już dostępna

Krystian Smoszna, 11 czerwca 2004, 11:34

Blazing Trails to fanowska przeróbka programu Trailblazer, stworzonego w 1986 roku przez Gremlin Graphics na komputery Commodore 64. Remake przygotowany przez Allana Benthama doczekał się właśnie wersji 1.1, co jest doskonałą okazją do przybliżenia Wam tej gry.

Jagged Alliance 3D i Jagged Alliance 3 - pierwsze szczegóły

Łosiu, 11 czerwca 2004, 11:08

Po kilku dniach od niezwykle optymistycznej wieści, dotyczącej produkcji dwóch nowych odsłon serii Jagged Alliance, dotarły do nas pierwsze informacje na ich temat. Ich źródłem jest rosyjskojęzyczne forum zespołu MISTland, któremu firma Strategy First powierzyła developing Jagged Alliance 3D oraz Jagged Alliance 3.

Drugie demo modyfikacji Ultima V: Lazarus do Dungeon Siege
Drugie demo modyfikacji Ultima V: Lazarus do Dungeon Siege

Krystian Smoszna, 11 czerwca 2004, 10:33

Stosunkowo niedawno, bo w lutym bieżącego roku informowaliśmy Was o debiutanckim demo projektu Ultima V: Lazarus, który bazując na silniku Dungeon Siege wiernie odtwarza środowisko programu z 1988 roku i dostosowuje je do dzisiejszych standardów. Przedwczoraj, autorzy opublikowali kolejną wersję alpha modyfikacji, w której zaprezentowano kilka nowych rzeczy.

Painkiller Patch 1.2
Painkiller Patch 1.2

Kull, 11 czerwca 2004, 10:27

Ponad tydzień temu miała miejsce premiera polskiej poprawki 1.1 do ociekającej krwią gry Painkiller, a już dziś panowie z People Can Fly-Dreamcatcher zapowiadają kolejną łatkę, przeładowaną dodatkami i ulepszeniami.

Czy za SONY PSP zapłacimy aż 500 dolarów?
Czy za SONY PSP zapłacimy aż 500 dolarów?

Łosiu, 11 czerwca 2004, 10:25

Prezentacja „kieszonkowej” konsoli do gier PSP, jaką zafundowała prasie na E3 korporacja SONY, odbiła się szerokim echem w całym światku fanów rozrywki elektronicznej. Dominuje przed wszystkim zachwyt nad niesamowitymi możliwościami urządzenia, jakością grafiki, wygodą obsługi, itp. Całą atmosferę ogólnej wesołości psuje jednak jedna mała kwestia – CENA.

Valve donosi – sprawcy kradzieży kodu HL2 za kratkami

Łosiu, 11 czerwca 2004, 09:29

Niespełna miesiąc temu informowaliśmy o tym, iż niemiecka policja schwytała jegomościa o ksywce „Ago”, który to odegrał bardzo istotną rolę w kradzieży kodu źródłowego drugiej części Half-Life’a. Tymczasem, jak głosi najnowsza wiadomość z firmy Valve (autorów serii Half-Life), w kilku krajach dokonano kolejnych aresztowań osób zamieszanych w tą sprawę.

Chaos League w tłoczni

Elrond, 11 czerwca 2004, 08:05

Stare polskie przysłowie mówi, że nie wszystko złoto, co się świeci ale my doskonale wiemy, że w przypadku Chaos League możemy mówić o złocie. A konkretnie o fazie, w której znalazła się ta gra. Jak poinformowała bowiem oficjalna strona Chaos League tytuł ten pojechał właśnie do tłoczni.