Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 czerwca 2004

Posiadacze pecetów zagrają w Street Racing Syndicate jesienią tego roku

Speed, 26 czerwca 2004, 13:07

Tematyka nielegalnych, nocnych, superszybkich wyścigów samochodowych jest w ostatnim czasie bardzo chodliwa. Warto wspomnieć chociażby o sukcesie Need for Speed: Underground (w procesie developingu jest już sequel – NFS: U2), czy też o tytule mającym mocarne plany, Juiced. Dnia dzisiejszego oficjalnie do rywalizacji o miano najlepszej pozycji z tego gatunku na rynku gier PC, wkracza korporacja Namco, która po upadku 3DO przejęła prawa do Street Racing Syndicate. Owy produkt początkowo wydany miał zostać tylko i wyłącznie na konsole Xbox, PS2 oraz GameCube.

John Deere American Farmer – ranczerzy do klawiatur!

Speed, 26 czerwca 2004, 12:25

Wydawać by się mogło, że tematyka gier komputerowych od pewnego czasu nie przynosi żadnych nowych, nieoczekiwanych zmian i innowacji. Dla wszystkich, którzy tak myślą, mamy dziś ciekawą informację. Mało znane studio developerskie Bold Games, zaanonsowało nową grę strategiczną pod dużo mówiącą nazwą John Deere American Farmer. Ranczerzy tego świata, do klawiatur!

Nadchodzi Battlefield Vietnam w wersji 1.1

Speed, 26 czerwca 2004, 11:30

Autorzy Battlefield Vietnam, tytułu będącego sequelem słynnej sieciowej gry Battlefield 1942, ostatnio „obdarowują” graczy co rusz nowymi łatkami. Nie tak dawno wypuszczona została poprawka 1.02, skupiająca się praktycznie na eliminacji jednego błędu z wersji 1.01, natomiast już wkrótce (dokładnej daty nie podano) pojawi się długo wyczekiwany patch 1.1, a w nim zmian i ulepszeń – cała masa!

Koreańczycy oburzeni fabulą Tom Clancy's Ghost Recon 2

Krystian Smoszna, 26 czerwca 2004, 09:49

Wydawałoby się, że osadzenie fabuły Tom Clancy’s Ghost Recon 2 w realiach konfliktu, w którym pierwsze skrzypce gra Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna nie jest niczym nadzwyczajnym. Ale to tylko pozory. W jednym z tamtejszych dzienników pojawił się artykuł, w którym władze komunistycznej Korei otwarcie atakują Stany Zjednoczone o propagowanie przemocy przeciwko ich krajowi w grach komputerowych. Tom Clancy’s Ghost Recon 2 jest według nich najlepszym tego przykładem.

House of the Dead nie jest filmem złym, czyli Uwe Boll kontratakuje!
House of the Dead nie jest filmem złym, czyli Uwe Boll kontratakuje!

Krystian Smoszna, 26 czerwca 2004, 08:54

Środkowy Wschód, Rosja, Hiszpania, Tajlandia i Ameryka Południowa – oto tereny, gdzie film Uwe Bolla, zatytułowany House of the Dead odniósł największy sukces. Oprócz tego, obraz na podstawie znanej gry komputerowej długo nie schodził z listy dziesięciu najchętniej wypożyczanych filmów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Czy oznacza to, że kontrowersyjna produkcja tego jegomościa jest w gruncie rzeczy bardzo dobra? A może po prostu mamy do czynienia z międzynarodowym spiskiem krytyków? Według głównego zainteresowanego najwyraźniej tak.

Interplay myśli o stworzeniu Fallouta w konwencji MMORPG

Krystian Smoszna, 26 czerwca 2004, 07:54

Jeśli ktoś śledzi uważnie ostatnie doniesienia prasowe dotyczące Interplay, to wie, ze z tą uznaną niegdyś marką nie dzieje się dobrze. Brak funduszy na zaległe wypłaty dla pracowników, kłopoty z lokalem – to już codzienność. Mimo tych fatalnych wieści, Herve Caen (CEO) z uporem maniaka próbuje odbić się od dna i szukać nowych rozwiązań, które poprawią kondycję firmy.