Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 czerwca 2004

Battlefield Vietnam – patch 1.02 już za tydzień

Speed, 5 czerwca 2004, 15:24

Iście „patchowy” dzień zaserwowali nam twórcy oficjalnej strony internetowej gry Battlefield Vietnam. Na owej witrynie pojawiły się informacje o dwóch nadchodzących łatkach – 1.02 oraz 1.1.

Fucha w Blizzard Entertaiment czeka na chętnych
Fucha w Blizzard Entertaiment czeka na chętnych

Speed, 5 czerwca 2004, 14:07

Blizzard Entertainment, odpowiedzialny za popełnienie takich znakomitości jak gry Diablo czy Warcraft, po raz kolejny szuka nowych twarzy do swej ekipy! Jeżeli któryś z naszych czytelników jest uzdolnionym programistą, przy czym nie może znaleźć ciekawej pracy w kraju mlekiem i miodem płynącym (czytaj: w Polsce), koniecznie powinien rozważyć tę ofertę.

Jagged Alliance 3D, Disciples III i Jagged Alliance 3 znajdują się w procesie developingu!

ComCo, 5 czerwca 2004, 13:58

Korporacja Strategy First postanowiła przypomnieć o sobie graczom i wspólnie z firmą Game Factory Interactive ogłosiła, iż do jej planu wydawniczego dołączyły trzy tytuły (uwaga, weźcie głęboki oddech): Jagged Alliance 3D (!), Disciples III (!!) oraz Jagged Alliance 3 (!!!). Fani poprzednich części rzeczonych serii gier strategicznych bez wątpienia mają olbrzymie powody do radości!

Oficjalna strona gry Mashed powołana do życia
Oficjalna strona gry Mashed powołana do życia

Speed, 5 czerwca 2004, 13:33

Interesująco zapowiadająca się pozycja dla fanów wyścigów samochodowych, odbywanych niekoniecznie z zasadami fair play, gra Mashed, w końcu doczekała się startu oficjalnej witryny internetowej.

Klimatyczny soundtrack ShellShock: Nam ’67
Klimatyczny soundtrack ShellShock: Nam ’67

ComCo, 5 czerwca 2004, 13:27

Twórcy wojennej gry akcji (TPP) ShellShock: Nam ’67, studio Guerilla Games, przy pierwszych zapowiedziach swojego tytułu wyraźnie zaznaczyli, iż zamierzają w pełni oddać atmosferę, która panowała podczas wojny w Wietnamie - doświadczymy tu zatem wszystkich okropieństw owego konfliktu: chaosu, uczucia strachu czy bezmyślnej żądzy zabijania. Nic tak dobrze nie podtrzymuje klimatu rozgrywki jak warstwa audio, dlatego korporacja wydawnicza Eidos ujawniła, czego możemy spodziewać się po soundtracku opisywanej pozycji.

QuakeCon 2004 bez Quake IV

ComCo, 5 czerwca 2004, 12:47

W ubiegłym roku, na konwencie miłośników gier akcji akcji/FPS spod znaku id Software podało kilka ustnych zapowiedzi odnośnie publicznej prezentacji czwartej części cyklu Quake na tegorocznej edycji imprezy. Niestety, włodarze powyższej firmy nie zdecydowali się na taki krok i QuakeCon 2004 stracił jeden z potencjalnie najlepszych punktów programu.