Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2004, 12:29

autor: Włodarczak "Speed" Adam

Pierwsze informacje o dodatku do Hidden & Dangerous 2 – „Sabre Squadron”

Pierwsze sygnały, wskazujące na pojawienie się expansion packa do gry czeskiego studia Illusion Softworks, wyszperaliśmy dla Was już pod koniec października, ubiegłego roku. Dowiedzieliśmy się wtedy z wywiadu z twórcami, że firma – tuż po premierze, jako że owy interwiew na łamy Internetu wypłynął ledwie tydzień po debiucie rynkowym – pracuje nad dodatkiem do Hidden & Dangerous 2. Dziś, po blisko ośmiomiesięcznym milczeniu, znany pierwsze detale, dotyczące tegoż dodatku.

Pierwsze sygnały, wskazujące na pojawienie się expansion packa do gry czeskiego studia Illusion Softworks, wyszperaliśmy dla Was już pod koniec października, ubiegłego roku. Dowiedzieliśmy się wtedy z wywiadu z twórcami, że firma – tuż po premierze, jako że owy interwiew na łamy Internetu wypłynął ledwie tydzień po debiucie rynkowym – pracuje nad dodatkiem do Hidden & Dangerous 2 . Dziś, po blisko ośmiomiesięcznym milczeniu, znany pierwsze detale, dotyczące tegoż dodatku.

W „Sabre Squadron ”, gdyż taką nazwę nosić będzie ów expansion pack, gracz wcieli się w dowódcę specjalnych jednostek SAS, których zadanie jest jasne i klarowne: przenikać niezauważonym przez nieprzyjacielskie linie obrony i likwidować mocno chronione bazy. Podobnie jak miało to miejsce w H&D2 , także i tu do dyspozycji użytkownika będzie oddana drużyna, składająca się z kilku wysoce wyspecjalizowanych osobników.

Garść informacji o nadchodzącym dodatku:

  • Dziewięć misji dla pojedynczego gracza,
  • Trzy nowe misje w trybie multiplayer,
  • Nowe bronie: German Panzerschreck (bazooka), SAS flare gun, the French MAS MLE 36, the German G43 rifle,
  • Ulepszone AI – przeciwnicy mają zachowywać się realniej, adekwatnie do zastanej sytuacji i otaczającego środowiska.

Premiery „Sabre Squadron ” należy oczekiwać w ostatnim kwartale 2004 roku.