Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2004, 10:19

autor: Kull

Darmowa gra promująca film z Angeliną Jolie

Premiera filmu pt. „Sky Captain and the World of Tomorrow” zapowiadana jest na 17 września 2004, tymczasem ukazała się całkowicie darmowa multimedialna produkcja „Flying Legion Air Combat Challenge” będąca bardzo gustowną formą reklamy nadciągającej ekranizacji.

Premiera filmu pt. „Sky Captain and the World of Tomorrow” zapowiadana jest na 17 września 2004, tymczasem ukazała się całkowicie darmowa multimedialna produkcja „Flying Legion Air Combat Challenge” będąca bardzo gustowną formą reklamy nadciągającej ekranizacji.

Obraz Sky Captain and the World of Tomorrow wyreżyserowany przez Kerry’ego Conranato typowy thriller fantastyczno-naukowy, z dość wyróżniającą się obsadą: Jude Law, Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Giovanni Ribisi i Bai Ling. Fabuła filmu przeniesie nas do Nowego Jorku w roku 1930, gdzie poznamy Polly Perkins, młodą dziennikarkę prowadzącą śledztwo w sprawie zagadkowych zniknięć kilku znanych naukowców. Gdy Polly trafia na ślad zaginionych, nad miastem pojawiają się latające maszyny i olbrzymie roboty, do walki z którymi staje dawny narzeczony Polly, niejaki Joseph Sullivan, który będąc wyśmienitym pilotem, wraz z członkami swojego zespołu postanawia uratować świat przed zwariowanym naukowcem doktorem Totenkopfem.

W grze Flying Legion Air Combat Challenge zasiadamy za kokpitem zwinnego i szybkiego samolotu P-40 Warhawk z eskadry Josepha Sullivana. Gra posiada cztery odmienne poziomy, w których przyjdzie nam m.in. walczyć w scenografii Nowym Jorku z wielkimi robotami i latającymi statkami, a także stawiać czoła mechanicznym krabom na dnie oceanu. Ostatni, specjalny poziom gry zostanie zaś udostępniony kilka tygodni przed premierą filmu. Na czym polega zaś sama rozgrywka? Im więcej i szybciej wyeliminujemy wrogów, tym więcej otrzymamy punktów, które możemy później wymienić na nowe części do swojej maszyny (nowy silnik, skrzydła, broń) i piąć się w rankingu najlepszych pilotów.

Od 25 czerwca można rejestrować się na stronie www.skycaptain.com, poczym ściągać za darmo grę Flying Legion Air Combat Challenge i ćwiczyć przed zapowiedzianym na 2 sierpnia turniejem, w którym główną nagrodą będzie wyjazd na Londyńską premierę filmu „Sky Captain and the World of Tomorrow”.

Rekomendowane wymagania systemowe Flying Legion Air Combat Challenge to procesor 1.2GHz, 512MB RAM i karta graficzna z 64MB pamięci video. Grę można uruchomić także na komputerach Mac, sam plik zajmuje zaś 32.9 MB.

 

Darmowa gra promująca film z Angeliną Jolie - ilustracja #1

Darmowa gra promująca film z Angeliną Jolie - ilustracja #2

Darmowa gra promująca film z Angeliną Jolie - ilustracja #3