Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2004, 13:55

autor: Speed

Pierwsze obrazki z gry ZOO Empire

Kilka dni temu pisaliśmy po raz pierwszy o nadchodzącej coraz dumniejszym krokiem grze ZOO Empire. Dziś, specjalnie dla wszystkich miłośników zwierzątek, opublikowane zostały pierwsze obrazki z tegoż tytułu.

Kilka dni temu pisaliśmy po raz pierwszy o nadchodzącej coraz dumniejszym krokiem grze ZOO Empire. Dziś, specjalnie dla wszystkich miłośników zwierzątek, opublikowane zostały pierwsze obrazki z tegoż tytułu.

ZOO Empire to – mówiąc najogólniej – gra umożliwiająca tworzenie zupełnie od podstaw własnego zoologicznego imperium, utrzymywanie i dbanie o zwierzęta (z słoniami tudzież słonicami na czele), i w końcu czerpanie profitów z tejże działalności.

Znamy też kilka detali, bezpośrednio związanych z tymże tytułem. Oto one:

  • Ponad 40 gatunków zwierząt najróżniejszych gatunków i podgatunków, które mieścić będą się w około 200 budynkach, stworzonych w technologii 3D
  • Planowanie, budowa i ostatecznie zarządzanie własnym wirtualnym ZOO – gracz jako właściciel będzie projektował cały krajobraz, rozmieszczał poszczególne budowle, zadecyduje o gatunkach i ilości zwierząt, etc.
  • Tryb kampanii, z ponad 20 różnorodnymi misjami, pozwalającymi sprawdzić się w roli szefa zwierzyńca
  • Niezbędne okażą się umiejętności czysto marketingowe – reklama swego ogrodu, wyeksponowanie jego zalet, etc.
  • Możliwość tworzenia przez użytkownika sztucznej, „dzikiej” przyrody, którą dane będzie oglądać w pięknej trójwymiarowej grafice 3D,
  • Gra będzie nie tylko polegać na zabawie. ZOO Empire ma być prawdziwą, realistyczną symulacją, w której takie czynniki jak wiedza na temat zwierząt tudzież smykałka do spraw ekonomicznych, są na porządku dziennym.

Poniżej prezentujemy pięć najciekawszych naszym zdaniem obrazków z rzeczonej pozycji. Trzeba przyznać, że rzekomo zapowiadana „technologia 3D” prezentuje się nieco przestarzale...

Pierwsze obrazki z gry ZOO Empire - ilustracja #1
Pierwsze obrazki z gry ZOO Empire - ilustracja #2
Pierwsze obrazki z gry ZOO Empire - ilustracja #3
Pierwsze obrazki z gry ZOO Empire - ilustracja #4
Pierwsze obrazki z gry ZOO Empire - ilustracja #5