Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims: Unleashed (PC)
OkładkaThe Sims: Unleashed (PC)

The Sims: Zwierzaki PC

The Sims: Unleashed

Piąty oficjalny dodatek do humorystycznego symulatora życia The Sims, gry w której opiekujemy się wirtualnymi postaciami i organizujemy ich życie codziennie. The Sims: Zwierzaki wprowadza do życia Simów szereg domowych pupili. Przygarnąć możemy m.in.

To jest dodatek do gry The Sims.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims: Zwierzaki Premiera PC

23września2002

pudełko PL

1października2002

producent: EA Maxis / Maxis Software wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Sims: Zwierzaki

The Sims

Singles: Flirt Up Your Life

The Partners

The Sims: Zwierzaki to piąty już dodatek do słynnej symulacji ludzkiego życia The Sims. Jak wynika z samej jego nazwy, wnosi on do życia naszych simsów zwierzęta, tzw. domowych pupili i najlepszych przyjaciół człowieka. Są to m.in. psy, koty, kanarki, rybki akwariowe, jaszczurki, żółwie, itd. Wiąże się to oczywiście z całą masą nowych obowiązków, dla przykładu: wyprowadzaniem psów na spacer i wymianą wody w akwarium; oraz z nowymi problemami typu poszarpana wersalka przez naszego 100kg psa obronnego czy posikany fotel przez młodego, niewychowanego kota. Dzięki zwierzętom poszerza się zakres tematów na które możemy rozmawiać z innymi simsami, co owocuje nowymi przyjaźniami z właścicielami zwierząt domowych.

W The Sims: Zwierzaki pojawia się 5 nowych ścieżek zawodowych i 50 nowych rodzajów pracy. Nasz sims może m.in. stać się weterynarzem, geniuszem kulinarnym, odkrywać świat mody, a także występować w cyrku. Do gry dodanych zostało trzydzieści nowych budynków i obiektów, jak domy, parki, kafejki, restauracje, sklepy zoologiczne, markety; oraz ponad 125 przedmiotów codziennego użytku. Ostatnią większą nowością jest ogrodnictwo. Simsy mogą uprawiać ogródek i hodować różnego rodzaju jarzyny i owoce. Dojrzałe efekty uprawy mogą zostać później skonsumowane bądź sprzedane na targu. Ponadto w dodatku zawarto szereg innych, pomniejszych nowości, jak nowe skiny, wystroje wnętrz, itp.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 1818 głosów czytelników.

The Sims: Zwierzaki cena w dniu premiery: 79 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims: Zwierzaki

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims: Zwierzaki Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 450MHz
  • 128MB RAM
  • 4MB akcelerator 3D