Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims: Unleashed (PC)

The Sims: Zwierzaki PC

The Sims: Unleashed

Piąty oficjalny dodatek do humorystycznego symulatora życia The Sims, gry w której opiekujemy się wirtualnymi postaciami i organizujemy ich życie codziennie. The Sims: Zwierzaki wprowadza do życia Simów szereg domowych pupili. Przygarnąć możemy m.in.

To jest dodatek do gry The Sims.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims: Unleashed (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

23września2002

1października2002

pudełko PL

The Sims: Zwierzaki to piąty już dodatek do słynnej symulacji ludzkiego życia The Sims. Jak wynika z samej jego nazwy, wnosi on do życia naszych simsów zwierzęta, tzw. domowych pupili i najlepszych przyjaciół człowieka. Są to m.in. psy, koty, kanarki, rybki akwariowe, jaszczurki, żółwie, itd. Wiąże się to oczywiście z całą masą nowych obowiązków, dla przykładu: wyprowadzaniem psów na spacer i wymianą wody w akwarium; oraz z nowymi problemami typu poszarpana wersalka przez naszego 100kg psa obronnego czy posikany fotel przez młodego, niewychowanego kota. Dzięki zwierzętom poszerza się zakres tematów na które możemy rozmawiać z innymi simsami, co owocuje nowymi przyjaźniami z właścicielami zwierząt domowych.

W The Sims: Zwierzaki pojawia się 5 nowych ścieżek zawodowych i 50 nowych rodzajów pracy. Nasz sims może m.in. stać się weterynarzem, geniuszem kulinarnym, odkrywać świat mody, a także występować w cyrku. Do gry dodanych zostało trzydzieści nowych budynków i obiektów, jak domy, parki, kafejki, restauracje, sklepy zoologiczne, markety; oraz ponad 125 przedmiotów codziennego użytku. Ostatnią większą nowością jest ogrodnictwo. Simsy mogą uprawiać ogródek i hodować różnego rodzaju jarzyny i owoce. Dojrzałe efekty uprawy mogą zostać później skonsumowane bądź sprzedane na targu. Ponadto w dodatku zawarto szereg innych, pomniejszych nowości, jak nowe skiny, wystroje wnętrz, itp.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 1816 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Gry podobne do The Sims: Zwierzaki

Klasyfikacja PEGI The Sims: Zwierzaki

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims: Zwierzaki

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 450MHz
  • 128MB RAM
  • 4MB akcelerator 3D
Seria The Sims ma już 10 lat
Seria The Sims ma już 10 lat

wiadomość4 lutego 2010

Jedna z najpopularniejszych, najobfitszych w dodatki i najlepiej sprzedających się serii ostatnich lat obchodzi dzisiaj okrągły jubileusz. Cykl The Sims, bo o nim mowa, świętuje dziesiątą rocznicę istnienia. Nie mogło przy tym zabraknąć mnóstwa informacji, podsumowujących dorobek autorów serii.

Simwszechświat zawładnie światem

wiadomość8 czerwca 2004

Do Amerykańskiego Urzędu Patentów i Znaków Handlowych (USPTO), trafiło w ostatnim czasie nowe podanie. Swą aplikację zgłosiła znana na całym globie korporacja Electronic Arts, która to zarezerwowała nową markę. "SimEvrything", czyli mówiąc prościej - kolejna produkcja w stylu The Sims, nadchodzi!

Ostatnio grane: The Sims Online

wiadomość10 listopada 2002

Niestety moi drodzy nie mogę wam ze względu na obostrzenia obejmujące beta testerów opisać ani pokazać jak wygląda sama gra. Mogę natomiast przedstawić moją wizję tego dlaczego gra ta będzie wspaniała i niepowtarzalna.

The Sims: Zwierzaki w sklepach

wiadomość1 października 2002

W polskich sklepach dostępny jest już najnowszy dodatek do wciąż niezwykle popularnej serii The Sims, której główną atrakcją są domowe zwierzaki. Dzięki The Sims: Zwierzaki gracz będzie mógł dołączyć do swojej wirtualnej rodziny futrzastych przyjaciół. Dodatek zawiera 5 nowych ścieżek kariery z 50 nowymi i ekscytującymi zawodami. Simowie mogą rozpocząć karierę w świecie mody, stać się geniuszami kulinarnymi, zostać weterynarzami, nauczycielami a nawet cyrkowcami. Do tego ponad 125 nowych przedmiotów dla zwierząt i ludzi, dziesiątki nowych skinów dla postaci i zupełnie nowy zestaw dekoratorski w stylu francuskim.

Nowe premiery...czyli co już dziś można kupić na zachodzie

wiadomość24 września 2002

Powołując się na ofertę sprzedaży zachodniego sklepu internetowego Amazon.com, oznajmiam, że dziś do sprzedaży trafiło kilka nietuzinkowych tytułów, tj. Earth and Beyond, Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder, Stronghold: Crusader, Strike Fighters: Project 1 oraz Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm. Ponadto należy dodać, że wczoraj do zachodnich sklepów trafił najnowszy dodatek do gry The Sims - The Sims: Unleashed (The Sims: Zwierzaki). Dziś także ma swą Szwedzką premierę Bandits: Phoenix Rising, światowa nie jest jeszcze znana.