Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka The Partners (PC)

The Partners PC

The Partners to symulacja niewielkiej, lecz prestiżowej kancelarii adwokackiej, zatrudniającej 21 prawników, w której musimy zadbać o dziewięć podstawowych potrzeb każdego pracownika.

Strategiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Partners (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

11maja2002

14października2002

pudełko PL

The Partners to symulacja niewielkiej, lecz prestiżowej kancelarii adwokackiej, zatrudniającej dziewięciu prawników. Rzecz jasna skład biura nie jest stały. W grze zawarto ponad 20 prawników, mamy więc możliwość zwalniania uciążliwych i nieudolnych pracowników oraz zatrudnienia nowych ludzi. Gra jest swoistym połączeniem gatunku Tycoon z ideą zaczerpniętą z serii The Sims, utrzymanym w konwencji popularnych amerykańskich seriali telewizyjnych (tzw. opery mydlanej). W The Partners każdy pracownik kancelarii charakteryzuje się swoimi cechami osobowości, profilem psychologicznym, zmiennym nastrojem, itd. Możemy kontrolować każdego z nich przez całą dobę, obserwując jak pracuje, dyskutuje, kłóci się czy nawet zakochuje i umawia na randki. Łącznie autorzy odtworzyli w The Partners ponad 100 różnych, ludzkich zachowań. Aby wszyscy byli szczęśliwi gracz musi zadbać o dziewięć podstawowych potrzeb każdego prawnika, takich jak miłość, przyjaźń, seks, sukces, odpoczynek, dominacja, sport, prezencja i sprawność fizyczna. Można też zmieniać wystrój naszego biura, kupować nowe meble, zmieniać przydział pokoi, itp. - do naszej dyspozycji oddano ponad 250 różnych mebli, przedmiotów i elementów wyposażenia biura. W The Partners przygotowano trzy kampanie składające się z 21 misji głównych oraz 30 drugorzędnych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,6 / 10 na podstawie 339 głosów czytelników.

Gry podobne do The Partners

Wymagania wiekowe The Partners

12+

Wymagania sprzętowe The Partners

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D
The Partners - recenzja gry
The Partners - recenzja gry

Recenzja 19 grudnia 2002, 14:12

Inne znowu to zabawa osobowościami i rozmaite kombinacje uczuciowe: Eva podkochuje się w koledze z pracy, któremu miłość chce wyznać także inna pracownica kancelarii. Ma to zrobić na swoim przyjęciu urodzinowym, dwa dni przed Wielkanocą. Musimy tak pokierować Evą i jej wybrankiem, aby cechy ich charakteru były zbliżone, co w konsekwencji doprowadzi do bezsprzecznych rozmów na kanapie, a jak wszyscy dobrze wiemy stąd już tylko jeden krok do romansu. Cały czas musimy jednak pamiętać o kamerze. Takie i inne wyzwania czekają na nas podczas normalnej codziennej pracy. Praca – o niej jeszcze nie wspominałem, a przecież wokół niej wszystko się obraca. To dzięki niej zarabiamy pieniądze, podnosimy renomę naszej kancelarii. Sprawy, które są nam przydzielane możemy podzielić na te obowiązkowe, oraz te, na których przyjęcie nie musimy się zgadzać. Właśnie sprawy stanowią najbardziej humorystyczny element całej rozgrywki. Np. sprawa o ciekawej nazwie „Pies nie ryba i swój głos ma”. Rozwodzące się małżeństwo procesuje się o opiekę nad ich ulubieńcem. Towarzystwo opieki nad zwierzętami oskarża parę o ignorowanie psiego prawa do samostanowienia o swym losie.