Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Singles: Flirt Up Your Life (PC)
OkładkaSingles: Flirt Up Your Life (PC)

Singles: Flirt Up Your Life PC

Produkt stworzony na kanwie takich tytułów jak The Sims czy The Partners. Esencją gry jest obserwowanie oraz wpływanie na stosunki pomiędzy dwójką samotnych ludzi, którzy wspólnie wynajęli mieszkanie w jednej z dzielnic wielkiego europejskiego miasta.

Symulacje | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Singles: Flirt Up Your Life Premiera PC

14lutego2004

pudełko PL

7czerwca2004

producent: Rotobee wydawca: Deep Silver wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Singles: Flirt Up Your Life

The Sims 2

The Sims

7 Sins

The Singles to produkt stworzony na kanwie takich tytułów jak The Sims czy The Partners. Esencją gry jest obserwowanie oraz wpływanie na stosunki pomiędzy dwójką samotnych ludzi, którzy wspólnie wynajęli mieszkanie w jednej z dzielnic wielkiego europejskiego miasta. Są to Mike oraz Linda. Pomimo tego, że na co dzień zajmują się własnymi sprawami mimowolnie zaczynają się coraz lepiej poznawać. Ich znajomość może mieć charakter zależny od inwencji gracza, a na ich wzajemne relacje składają się z takich aspektów jak: romans, przyjaźń, seks, miłe spędzanie wolnego czasu i kłopoty.

Jeszcze przed przystąpieniem do zabawy gracz musi wybrać charakter swej postaci i jej specyficzne cechy – łącznie dostępnych jest szesnaście rodzajów charakterów podopiecznych. Dzięki nim można zaobserwować zmiany w osobowości oraz rozwoju kariery wybranej postaci. Postaci o różnych charakterach inaczej spędzają wolny czas, mają zróżnicowane potrzeby, także co do wyboru swojej drugiej połówki.

Akcja gry została przedstawiona w pełnym 3D. Intuicyjny interfejs, zbliżony do tego z The Sims, zapewnia szybkie dotarcie do najważniejszych funkcji. Gracz posiada pełną kontrolę nad swoim podopiecznym. Musi mu pomagać mu w wykonywaniu nawet najprostszych czynności (np. przygotowaniu śniadania). Autorzy The Singles przygotowali kilka trybów zabawy przy czym najciekawsza jest kampania podzielona na rozdziały. Każdy z nich posiada odgórnie ustalone cele, które należy osiągnąć, aby móc przejść dalej.

  • Szczegółowa grafika - każda z postaci składa się z około 30000 polygonów.
  • Rozbudowana mimika twarzy
  • Liczne akcenty humorystyczne.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 1425 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Singles: Flirt Up Your Life

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Singles: Flirt Up Your Life Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 lub lepsza)