Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims: Livin' Large (PC)

The Sims: Światowe Życie PC

The Sims: Livin' Large

Pierwszy oficjalny dodatek do humorystycznego symulatora życia The Sims. Rozszerzenie Światowe Życie oferuje nowe ścieżki kariery, takie jak muzyk, dziennikarz, haker czy nawet specjalista od zjawisk paranormalnych.

To jest dodatek do gry The Sims.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims: Livin' Large (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30sierpnia2000

30września2000

pudełko PL

Światowe Życie to pierwszy oficjalny dodatek do The Sim, znacznie rozszerzający możliwości gry. Dostajemy nowe ścieżki kariery naszych Simów, choćby takie jak muzyk, dziennikarz, haker komputerowy czy nawet specjalista od zjawisk paranormalnych. Zyskujemy większe możliwości kontrolowania życia Simów dzięki nowym cechom i umiejętnościom naszych podopiecznych.

Dodatek w największym stopniu wzbogaca grę o elementy fizyczne, udostępniając nowe przedmioty, elementy architektoniczne i style wyposażenia wnętrz. Możemy skorzystać z biblioteki ponad 120 nowych przedmiotów, ścian, posadzek, elewacji, okien oraz NPC. Dzięki temu łatwo wybudować nie tylko willę ale również pałac czy średniowieczny zamek. Wiele z nowych przedmiotów posiada nowowprowadzone funkcje, jak np. czyszczenie lamp, tworzenie mikstur w dziedzinie chemii czy wystrzelenie rakiety. Wzbogacony ekran sąsiedztwa umożliwia wybór aż pięciu sąsiadów, dzięki czemu możemy stworzyć i kontrolować nawet pięć razy więcej rodzin niż w oryginale.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 942 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Gry podobne do The Sims: Światowe Życie

Wymagania wiekowe The Sims: Livin' Large

12+

Wymagania sprzętowe The Sims: Światowe Życie

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 266MHz
  • 64MB RAM
  • 4MB akcelerator 3D
The Sims: Światowe Życie - recenzja gry
The Sims: Światowe Życie - recenzja gry

Recenzja 21 grudnia 2000, 18:39

Jeśli chodzi o sprawy techniczne – nic “The Sims” nie można zarzucić. Sterowanie naszymi bohaterami jest bardzo proste i intuicyjne, łatwo i szybko możemy zorientować się w stanie i potrzebach sima, jego kontaktach towarzyskich i sytuacji zawodowej. Mamy możliwość zagrania tutorialu, który krok po kroku zaznajomi nas ze wszystkimi tajnikami gry, jest także możliwość włączenia aktywnej pomocy, która na bieżąco będzie nam podpowiadała na co i w jaki sposób zareagować. Grafika gry stoi na wysokim poziomie (możliwe rozdzielczości to 800x600 i 1024x768) jest bardzo przyjemna dla oka, kolorowa i bogata w szczegóły, postacie simów są dopracowane i poruszają się w naturalny sposób. Do dźwięku także nie można mieć zastrzeżeń, miła muzyka w tle zmieniająca się w zależności od sytuacji zaistniałej w rozgrywce, odgłosy simów prowadzących zażarte dyskusje czy nucących sobie znane szlagiery pod prysznicem – to wszystko zdecydowanie podnosi atrakcyjność gry.