Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims: Vacation (PC)

The Sims: Wakacje PC

The Sims: Vacation

Czwarty oficjalny dodatek do The Sims, humorystycznego symulatora życia od studia Maxis. Rolą gracza jest opiekowanie się wirtualnymi postaciami, co obejmuje organizowanie im czasu, pomaganie w rozwijaniu pasji, urządzanie mieszkania itd.

To jest dodatek do gry The Sims.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims: Vacation (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26marca2002

17kwietnia2002

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims: Vacation to czwarty już dodatek (po The Sims: Livin Large, The Sims: House Party i The Sims: Hot Date) do słynnej symulacji ludzkiego życia The Sims. Pozwala graczom wyprawić całą swą wirtualną rodzinkę na wakacje. Simsy mogą spędzić urlop w trzech różnych miejscach, tj. w ośnieżonych górach, na pięknych i słonecznych plażach oraz na kempingu z lesie. Celem gry jest oczywiście wypoczynek, dlatego też nasi bohaterowie mogą m.in. grać w piłkę plażową, jeździć na snowboardzie oraz łowić ryby. W sumie The Sims: Vacation zawiera ponad 120 nowych obiektów, nowe postacie Simsów, nowe rodzaje kontaktów międzyludzkich oraz nowe czynności które mogą wykonywać Simsy.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 750 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Gry podobne do The Sims: Wakacje

Klasyfikacja PEGI The Sims: Wakacje

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims: Wakacje

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 266MHz
  • 64MB RAM
  • 4MB akcelerator 3D
The Sims: Wakacje - recenzja gry
The Sims: Wakacje - recenzja gry

Recenzja 24 kwietnia 2002, 14:22

Nawet ze wszystkimi najnowszymi dodatkami The Sims: Wakacje wciąż są i wyglądają jak The Sims. Nie oczekujcie żadnych rewolucyjnych przemian. Dodatek ma ten sam typ grafiki - izometryczny rzut 2D tła i trójwymiarowe postacie. Wszystko wygląda identycznie jak w głównej grze i pozostałych dodatkach, chociaż pojawiło się sporo nowych twarzy i strojów. Gra posiada obecnie kilka nowych animacji. Wszystkie są bardzo ekspresyjne, dynamiczne, a często również komiczne. Wasi Simsowie śmigają na deskach snowboardowych a czasami biorą udział w komicznych sytuacjach. Potrafią krzątać się koło lepionego przez siebie bałwana, a kiedy skończą dzieci wskakują na ramiona ojca, aby z większej wysokości podziwiać efekty zespołowej pracy. Najlepsze jest to, że każda miejscowość wypoczynkowa ma swoją specyficzną i niepowtarzalną maskotkę. Wiecie, człowieka, który ubiera wielkie futrzane ubranie, albo przerośniętą maskę i biega wszędzie zabawiając urlopowiczów. Myślę, że nawet najpoważniejsi gracze, w końcu pękną i zaśmieją się kilka razy z wyczynianych przez nich popisów.