Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims: House Party (PC)

The Sims: Balanga PC

The Sims: House Party

Drugi oficjalny dodatek do humorystycznego symulatora życia The Sims. Zgodnie z tytułem, Balanga oferuje szereg rozrywek i atrakcji skupiających się na domowych imprezach.

To jest dodatek do gry The Sims.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims: House Party (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28marca2001

9kwietnia2001

pudełko PL

Jako drugi oficjalny dodatek do The Sims ukazała się Balanga, nastawiona głównie na dostarczenie Simom różnorodnych rozrywek. Dzięki nowym: postaciom, działaniom, stylom architektonicznym, przedmiotom czy muzyce, mamy możliwość organizowania wystawnych i zwariowanych przyjęć, na które zapraszamy przyjaciół i sąsiadów. Możemy przebudować dom na rancho z Dzikiego Zachodu, egzotyczną wyspę czy „undergroundowy” klub.

W każdym ze stylów tematycznych mamy dostępne inne rodzaje kostiumów czy dekoracji, dzięki którym tworzy się odpowiedni nastrój zabawy. Możemy wybudować salę taneczną i oglądać jak nasze Simy bawią się w rytmach specjalnie przygotowanej muzyki. Na wystawne przyjęcia wynajmujemy obsługę kelnerów i barmanów serwujących drinki gościom lub rozładowujemy atmosferę kupując mechanicznego byka lub striptizerkę w torcie. Wprowadzono nowe zabawy grupowe, dzięki którym Simy bawią się razem przy ognisku lub grają w scrabble.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 1203 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Gry podobne do The Sims: Balanga

Klasyfikacja PEGI The Sims: Balanga

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims: Balanga

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 266MHz
  • 64MB RAM
  • 4MB akcelerator 3D
Seria The Sims ma już 10 lat
Seria The Sims ma już 10 lat

wiadomość4 lutego 2010

Jedna z najpopularniejszych, najobfitszych w dodatki i najlepiej sprzedających się serii ostatnich lat obchodzi dzisiaj okrągły jubileusz. Cykl The Sims, bo o nim mowa, świętuje dziesiątą rocznicę istnienia. Nie mogło przy tym zabraknąć mnóstwa informacji, podsumowujących dorobek autorów serii.

The Sims trafi na konsole nowej generacji (ze wskazaniem na PS3) ?
The Sims trafi na konsole nowej generacji (ze wskazaniem na PS3) ?

wiadomość27 lutego 2006

The Sims to bez wątpienia najlepiej sprzedająca się marka w naszej branży. Wszystkie produkty z tej serii sprzedały się w ponad 58 milionach egzemplarzy na całym świecie, jednak szefowie Electronic Arts wciąż mogą narzekać na jedną sprawę. Pomimo tego, że Simsy zdominowały rynek PeCetów, to nie zaskarbiły sobie aż takiej popularności wśród posiadaczy konsol. Co odmieni tę sytuację?

Simwszechświat zawładnie światem

wiadomość8 czerwca 2004

Do Amerykańskiego Urzędu Patentów i Znaków Handlowych (USPTO), trafiło w ostatnim czasie nowe podanie. Swą aplikację zgłosiła znana na całym globie korporacja Electronic Arts, która to zarezerwowała nową markę. "SimEvrything", czyli mówiąc prościej - kolejna produkcja w stylu The Sims, nadchodzi!

Poradnik: The Sims: Balanga

wiadomość17 lutego 2004

”Drugim dodatkiem jaki pojawił się po Światowym Życiu, jest The Sims Balanga. To co wnosi nowego do gry to przede wszystkim możliwość organizowania imprez i zapraszania gości. Umożliwią nam to nowo dodane przedmioty, i dekoracje o których między innymi będzie mowa w tym poradniku. No cóż nudne byłoby życie naszych simów gdyby tylko mieli pracować, dlatego właśnie powstał ten dodatek.” - przed wami kolejny poradnik z cyklu The Sims.

Seria The Sims w niższej cenie

wiadomość9 lutego 2004

W sieci sklepów EMPiKw całej Polsce można już kupić kilka pozycji z serii Sims po nowych niższych cenach. Dotychczas każdy z 3 dodatków (Wakacje, Balanga, Randka) był sprzedawany w cenie 79,90 PLN – aktualna niższa cena to 59,90 PLN.