Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 17 lutego 2004, 15:59

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Sims: Balanga

”Drugim dodatkiem jaki pojawił się po Światowym Życiu, jest The Sims Balanga. To co wnosi nowego do gry to przede wszystkim możliwość organizowania imprez i zapraszania gości. Umożliwią nam to nowo dodane przedmioty, i dekoracje o których między innymi będzie mowa w tym poradniku. No cóż nudne byłoby życie naszych simów gdyby tylko mieli pracować, dlatego właśnie powstał ten dodatek.” - przed wami kolejny poradnik z cyklu The Sims.

„Drugim dodatkiem jaki pojawił się po Światowym Życiu, jest The Sims Balanga. To co wnosi nowego do gry to przede wszystkim możliwość organizowania imprez i zapraszania gości. Umożliwią nam to nowo dodane przedmioty, i dekoracje o których między innymi będzie mowa w tym poradniku. No cóż nudne byłoby życie naszych simów gdyby tylko mieli pracować, dlatego właśnie powstał ten dodatek.

[...] Właściwie to dodatek balanga nie wniósł wiele nowego. Oprócz kilku nowych przedmiotów, czy dodatkowych ekranów okolicy, jego głównym zadaniem jest zaspokojenie potrzeb zabawy Waszych bohaterów. Nudne byłoby życie gdyby opierało się tylko na pracy i obowiązkach. A że w tej grze tak jak w życiu to doczekaliśmy się dodatku, który umożliwił nam zorganizowanie dobrej rozrywki dla simów. Więc bawcie się przednio, ale nie zaniedbujcie przy tym innych ważnych celów. Dbajcie o zachcianki bohaterów, nie pozwólcie aby mieli kiepski nastrój, no i oczywiście rozwijajcie ich w miarę możliwości.” - „Beti”

The Sims: Balanga - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Sims: Balanga w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.