Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 lutego 2004

Parallax Arts Studio zapowiada nową grę z serii Utopia
Parallax Arts Studio zapowiada nową grę z serii Utopia

Krystian Smoszna, 29 lutego 2004, 13:46

Utopia Industrial to sequel gry Utopia City, opracowanej przez Parallax Arts Studios. Program wykorzystujący narzędzia firmy Tools Media Corporation, to klasyczny FPS z rzekomo zapierającą dech w piersiach grafiką (oczywiście, według jego twórców, bo jak na razie zwykli gracze, mogą co najwyżej wyciągać wnioski po kilku obrazkach). Głównym zadaniem w grze, jest powstrzymanie zapędów terrorystów, którzy poprzez rzeczywistość wirtualną próbują rzucić na kolana świat. Przestępcy zamierzają wprowadzić do snów zwykłych ludzi potwory i tym samym doprowadzić ich do szaleństwa. Jak na razie, nie podano ani oficjalnego wydawcy, ani przybliżonej daty, kiedy program miałby się ukazać.

Heart of Eternity - nowa gra akcji z silnie zaznaczonymi elementami RPG
Heart of Eternity - nowa gra akcji z silnie zaznaczonymi elementami RPG

Krystian Smoszna, 29 lutego 2004, 12:20

Heart of Eternity to nowy produkt ukraińskiego studia UDC, będący połączeniem tradycyjnych gier akcji z gatunkiem RPG. Wcielimy się w nim w rolę jednego z trzech śmiałków i staniemy przed zadaniem odnalezienia mitycznych zegarów, odliczających czas do końca świata. Jeśli nam się to uda, unikniemy marnego losu i uratujemy krainę od zagłady.

The Arrangement, czyli przygodówka w stylu „point & click”

ComCo, 29 lutego 2004, 11:18

Już niedługo, wielbiciele przygodówek zrealizowanych w stylu „point & click” będą mieli kolejny powód do radości. Otóż w drugim kwartale bieżącego roku, dzięki firmie Got Game Entertainment, na półki zachodnich sklepów powinna pojawić się gra The Arrangement. Jej twórcy zapowiadają m.in.: szereg zagadek logicznych do rozwiązania, a także ciekawy wątek fabularny.

Battlefield Vietnam na miesiąc przed premierą - to będzie hit!

ComCo, 29 lutego 2004, 09:45

Do momentu rynkowego debiutu Battlefield Vietnam - gry akcji/FPS, z fabułą osadzoną podczas konfliktu wietnamskiego (lata 1964-1975) - pozostał już niecały miesiąc. Im bliżej premiery, tym twórcy są oczywiście bardziej rozmowni na temat swojego dzieła. Poniżej zebrałem garść ciekawych informacji, które ujawnił z designerów programu, Armando „Aj” Marini, w wywiadzie opublikowanym na łamach zachodniego serwisu GameBiz.

Komiks Painkiller – część #1
Komiks Painkiller – część #1

ComCo, 29 lutego 2004, 09:17

Painkiller to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych, dynamicznych strzelanek pierwszoosobowych (nie tylko w Polsce). Tymczasem, ogólnoświatowy wydawca programu - firma Dreamcatcher - postanowił wypromować pełną wersję gry poprzez opublikowanie w Sieci specjalnego, czteroczęściowego komiksu. Za przygotowanie całości odpowiadają rysownicy ze strony Penny Arcade, zaś poniżej znajdziecie pierwszą stronę tej nietypowej „reklamy”.