Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 lutego 2004

Pool Paradise - symulator gry w bilard, już w marcu!
Pool Paradise - symulator gry w bilard, już w marcu!

Krystian Smoszna, 8 lutego 2004, 12:32

Pool Paradise to nowy symulator gry w bilard, stworzony przez Awesome Studios – firmę założoną przez Archera MacLeana. Starsi gracze być może kojarzą nazwisko tego jegomościa z takimi produkcjami, jak Jimmy White’s Whirlwind Snooker, czy Archer MacLean’s Pool.

First Person Shooter i Trójkąt Bermudzki
First Person Shooter i Trójkąt Bermudzki

ComCo, 8 lutego 2004, 10:03

Wielbiciele dynamicznych strzelanek pierwszoosobowych już niedługo dostaną kolejny powód do radości - otóż programiści zrzeszeni w rosyjskiej firmie Digital Spray Studios przygotowują aktualnie grę akcji/FPS o roboczym tytule The Triangle. Na pierwszy rzut oka, ów program przypomina Serious Sam oraz Will Rock - liczyć się będzie dobry refleks i ciągłe naciskanie klawisza „fire”.

Mirrorland - baśniowa produkcja z gatunku action/adventure, w czwatym kwartale tego roku na PC i Xbox
Mirrorland - baśniowa produkcja z gatunku action/adventure, w czwatym kwartale tego roku na PC i Xbox

Krystian Smoszna, 8 lutego 2004, 09:51

Rosyjskie studio ArtyShock rozpoczęło prace nad nową grą z gatunku action/adventure, zatytułowaną Mirrorland. Wcielimy się w niej w rolę 18-letniej Tarrie, której długa i pełna przygód podróż, rozgrywać będzie się równolegle w świecie realnym i fantastycznym, z dużym jednak naciskiem na ten drugi.

Dungeon Siege: Legends of Aranna - bonus pack dla użytkowników Windows XP

ComCo, 8 lutego 2004, 09:35

Duet wydawniczy Mad Doc Software - Gas Powered Games, który stoi za niedawną premierą dodatku do popularnego hack'n'slash Dungeon Siege, noszącego podtytuł Legends of Aranna, postanowił uraczyć wszystkich posiadaczy owego add-onu specjalnym bonus packiem.

Hity stycznia 2004 wg GameSpy

ComCo, 8 lutego 2004, 09:17

Serwis internetowy GameSpy.com - wzorem zachodnich konkurentów - postanowił co miesiąc publikować zestawienie „Game of the Month”, czyli krótką prezentację tytułów, które w danym okresie czasu najbardziej zapadły w pamięci redaktorów/graczy. Omawiana lista obejmuje zarówno pozycje dedykowane popularnym PeCetom, jak i konsolom nowej generacji (PlayStation 2, Xbox, GameCube).