Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 lutego 2004

Poradnik: Beyond Good & Evil

Redakcja GRYOnline.pl, 6 lutego 2004, 19:47

Wśród poradników pojawił się szczegółowy opis przejścia przygodowej gry zręcznościowej Beyond Good & Evil. Akcja gry przenosi nas na niezwykłą planetę Hyllis, której niczego niespodziewający się mieszkańcy zaatakowani zostali przez agresywną rasę obcych najeźdźców.

TOCA Race Driver 2 z rewelacyjnym modelem zniszczeń
TOCA Race Driver 2 z rewelacyjnym modelem zniszczeń

Fajek, 6 lutego 2004, 17:36

TOCA Race Driver 2 będzie posiadała najbardziej zaawansowany i zarazem niezwykle realistyczny model zniszczeń w historii gier komputerowych. Tak przynajmniej twierdzą twórcy gry, czyli firma Codemasters. Poprzednia gra również miała posiadać niesamowity model zniszczeń – owszem, jeszcze na etapie wersji demo tak było, potem jednak w finalnym produkcie ów model został jakby zubożony.

Posiadacze przestarzałych kart graficznych utracą dostęp do świata EverQuest

eLKaeR, 6 lutego 2004, 14:55

W połowie marca 2004 ekstremalnie popularna internetowa gra z gatunku MMOcRPG pt. EverQuest zakończy piąty rok swojej komercyjnej egzystencji. Przy okazji (tzn. w perspektywie najbliższych dwóch miesięcy) administrująca rzeczonym projektem korporacja Sony Online Entertainment zamierza dokonać fundamentalnej zmiany w sposobie funkcjonowania całego sieciowego systemu.

Electronic Arts i UEFA podpisali kontrakt na zaprojektowanie i wydanie gry EURO 2004
Electronic Arts i UEFA podpisali kontrakt na zaprojektowanie i wydanie gry EURO 2004

Krystian Smoszna, 6 lutego 2004, 11:37

Firma Electronic Arts podpisała z UEFA kontrakt, dzięki któremu uzyskała zgodę na wyprodukowanie, opublikowanie i dystrybucję oficjalnej gry sportowej, promującej nadchodzące wielkimi krokami Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, które w tym roku odbędą się w Portugalii. Program powstanie w kanadyjskim i jednocześnie największym oddziale EA Sports, który okrył się międzynarodową sławą za produkcję rozmaitych gier o tematyce sportowej.

Nowa gra twórców Lineage

Elrond, 6 lutego 2004, 11:30

Koreańska firma NCsoft Corporation, znana dotychczas jedynie z produkcji sygnowanych znakiem MMORPG takich jak seria Lineage czy City of Heroes poinformowała o swojej 3 produkcji (NCsoft jest jedynie wydawcą City of Heroes). Gra zatytułowana Toy Strikers reprezentuje produkty z rodziny rozbudowanych, wieloosobowych shooterów. Prace nad Toy Strikers trwają już ponad rok a pod koniec lutego możemy spodziewać się beta testów tejże produkcji.

"Cień Czarnobyla" zamiast S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost i odsunięcie Full Spectrum Warrior

eLKaeR, 6 lutego 2004, 09:55

Dotychczas w planie wydawniczym software’owej korporacji THQ, dotyczącym bieżącego roku, figurowały dwie szumnie zapowiadane taktyczne gry akcji o nazwach S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost i Full Spectrum Warrior. Jednak żadna z nich nie funkcjonuje już tamże we wcześniejszej postaci, ponieważ dokonano pewnych modyfikacji.

Powrót Tamagotchi - nowa zabawka, nowe możliwości
Powrót Tamagotchi - nowa zabawka, nowe możliwości

Krystian Smoszna, 6 lutego 2004, 09:41

Na 2 marca, japońska firma Bandai, ustaliła premierę nowej wersji, popularnej niegdyś zabawki o nazwie Tamagotchi. W stosunku do wydanego w 1996 pierwowzoru, producent wprowadził kilka ciekawych innowacji. Teraz nasze działania nie będą ograniczać się tylko do podawania jedzenia i picia.

Fani pomagają w tłumaczeniu na język polski gry Star Wars: Knights of the Old Republic

eLKaeR, 6 lutego 2004, 08:55

Głównie z uwagi na przeogromne skomplikowanie kultowego uniwersum Gwiezdnych Wojen rodzima lokalizacja PeCetowej edycji gry z gatunku cRPG o nazwie Star Wars: Knights of the Old Republic jest procesem nadzwyczaj pracochłonnym. Zatem oprócz grupy profesjonalnych tłumaczy z ramienia firmy dystrybucyjnej LEM (Licomp Empik Multimedia) w projekt zaangażowano ekipę fachowych konsultantów, związanych z Bastionem Polskich Fanów Star Wars. Dość istotny wkład w rzeczone przedsięwzięcie wnoszą również Internauci.

David Freeman napisze scenariusz do filmowej adaptacji Dungeon Siege i gry komputerowej... Command & Conquer 3!

Krystian Smoszna, 6 lutego 2004, 07:23

Uwe Boll, niemiecki reżyser odpowiedzialny za ubiegłoroczną ekranizację House of the Dead, a także inne przyszłe hity, będąc filmowymi odpowiednikami komputerowych hitów, np. Alone in the Dark - poinformował serwis GameSpot, że do jego najnowszego obrazu, opartego o świat Dungeon Siege scenariusz napisze nie kto inny, tylko David Freeman.