Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 lutego 2004

Take Command 1861: The Civil War - zobacz trailer gry strategicznej nawiązującej do wojny secesyjnej
Take Command 1861: The Civil War - zobacz trailer gry strategicznej nawiązującej do wojny secesyjnej

Krystian Smoszna, 1 lutego 2004, 15:06

Gry tworzone przez amatorów, nie wspierane olbrzymimi funduszami od inwestorów i wydawców, na ogół nie cieszą się takim zainteresowaniem, jak ich komercyjne odpowiedniki. Czasem jednak wśród takich produkcji trafia się rodzynek i być może jednym z nich będzie właśnie Take Command 1861 – The Civil War, strategia wojenna tworzona przez zespół, ukrywający się pod nazwą Mad Minute Games.

Przewidywania odnośne branży elektroniczno-rozrywkowej według serwisu HomeLAN

ComCo, 1 lutego 2004, 11:44

Zestawienia „z przymrużeniem oka”, które od jakiegoś czasu przygotowuje serwis internetowy HomeLAN zdecydowanie można podzielić na: lepsze i gorsze. O ile momentami dotyczą wyłącznie specyficznego rynku amerykańskiego, o tyle czasem zdarzają się TOP 10-y trafiające do ogółu graczy. Oto konkretny przykład takiego stanu rzeczy, czyli dziesięć humorystycznych życzeń/przewidywań odnośnie branży w najbliższym okresie czasu.

Nowe informacje na temat Neocron: Beyond Dome of York
Nowe informacje na temat Neocron: Beyond Dome of York

Krystian Smoszna, 1 lutego 2004, 11:31

Przeszło rok temu (patrz news z 26 stycznia 2003 roku) informowaliśmy Was ostatni raz o pracach nad pierwszym, oficjalnym dodatkiem do Neocron, zatytułowanym Beyond Dome of York. Niemieckie studio Reakktor, nie udostępniło wówczas żadnych konkretnych informacji, poza tym, że akcja rozszerzenia rozgrywać się będzie w zupełnie nowym mieście. Dzisiaj wiemy już o wiele więcej, a to za sprawą uaktualnienia, jakie poczyniono na oficjalnej stronie gry.

N-Gage znika ze sporej części oddziałów sklepu GameStop; nowe modele konsoli pojawią się na targach E3?

ComCo, 1 lutego 2004, 11:20

Od momentu rynkowego debiutu w październiku ubiegłego roku, przenośna platforma elektroniczno-rozrywkowa N-Gage znalazła ponad 600,000 nabywców i zebrała przeróżne oceny w „branżowych” serwisach informacyjnych. Niezależnie od osiągniętych rezultatów, ogólnoświatowy sklep GameStop (1,500 oddziałów rozmieszczonych w różnych częściach globu) zdecydował się na wycofanie tej platformy z 450 punktów sprzedaży.

Freespace 2 - reedycja po latach

ComCo, 1 lutego 2004, 10:51

Pełna wersja Freespace 2 to bez wątpienia jedna z najlepszych gier, zaliczanych do kategorii kosmicznych symulatorów lotu o charakterze zręcznościowym, która zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Świetna grafika, duża grywalność - po prostu hit 1999 roku. Tymczasem, korporacja Interplay rozpoczęła zbieranie zamówień na specjalną, limitowaną reedycję programu.