Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 stycznia 2004

ATI obejmuję pozycję lidera na rynku kart graficznych

Krystian Smoszna, 31 stycznia 2004, 15:22

Badanie rynku kart graficznych, przeprowadzone przez firmę Mercury Research dla ostatniego kwartału ubiegłego roku, wykazało zmianę warty na stanowisku lidera wśród producentów tego typu urządzeń. ATI zanotowała wyraźny wzrost i wysunęła się na pierwsze miejsce przed koncern NVIDIA, obejmując 24.9% rynku.

Garść danych odnośnie kolejnego rozszerzenia Anarchy Online

ComCo, 31 stycznia 2004, 12:32

Anarchy Online to jedna z najpopularniejszych gier Massive Multiplayer Online z elementami Role-Playing. Nic więc dziwnego, iż specjaliści z korporacji FunCom w dalszym ciągu pragną rozbudowywać swoje dzieło. Jakiś czas temu wydany został dodatek o podtytule Shadowlands, a tymczasem w Sieci pojawiło się kilka rewelacji nt. kolejnego rozszerzenia.

Star Wars: Battlefront - pierwszy, oficjalny trailer
Star Wars: Battlefront - pierwszy, oficjalny trailer

Krystian Smoszna, 31 stycznia 2004, 11:51

Przez ostatnie półtora miesiąca, staraliśmy się przedstawić Wam w serwisie informacyjnym, wszystkie rewelacje związane z nowym produktem LucasArts, zatytułowanym Star Wars: Battlefront. Były już obszerne informacje i screenshoty, teraz więc czas na pierwszy trailer.

Sequele Tony Hawk's Underground oraz True Crimes: Streets of LA w planach firmy Activision!

ComCo, 31 stycznia 2004, 10:13

Styczeń to dobry miesiąc dla wydawców branży elektroniczno-rozrywkowej do przedstawienia planów na aktualny rok kalendarzowy. Kolejne korporacje ujawniają tytuły, dzięki którym będą mogły z powodzeniem działać na rynku, zaś gracze wiedzą, czego mogą spodziewać się po najbliższych 12 miesiącach. Tym razem, mamy okazję zerknąć na line-up firmy Activision...

Halo 2 - opublikowano datę premiery i pierwszy screenshot z trybu gry dla wielu graczy
Halo 2 - opublikowano datę premiery i pierwszy screenshot z trybu gry dla wielu graczy

Krystian Smoszna, 31 stycznia 2004, 10:02

Prawie rok temu (patrz news z 8 marca 2003 roku) Matt Soell z firmy Bungie, odgrażał się, że oficjalna data premiery Halo 2 nie zostanie podana do publicznej wiadomości, dopóki autorzy nie będą w 100% pewni zakończenia prac. Wszystko wskazuje na to, że taki moment wreszcie nadszedł. Wczoraj, na oficjalnej stronie gry, pojawiła się informacja, że Halo 2 ostatecznie ukaże się jesienią tego roku.

Zaktualizuj Call of Duty do wersji v1.2!

ComCo, 31 stycznia 2004, 09:47

Duet Infinity Ward - Activision „wypuścił” właśnie na fale globalnej sieci informatycznej pierwszą poprawkę systemową do - wydanej w październiku ubiegłego roku - strzelanki pierwszoosobowej, pt. Call of Duty. Patch został oznaczony numerkiem v1.2 i, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, najwięcej modyfikacji wprowadza do trybu rozgrywki wieloosobowej programu, aczkolwiek szereg usprawnień nie ominął również kampanii, dedykowanej pojedynczemu graczowi.