Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 stycznia 2004

Air Traffic Control Simulator 2 – realistyczne kierowanie ruchem lotniczym
Air Traffic Control Simulator 2 – realistyczne kierowanie ruchem lotniczym

Krystian Smoszna, 2 stycznia 2004, 13:35

Świat komputerowej rozrywki to dzisiaj ogromny biznes, obliczony na produkcję hitów, przeznaczonych dla masowego odbiorcy. Czasem jednak trafiają się gry, które nie zaskakują szałową oprawą audiowizualną, prostymi zasadami rozgrywki i bastionem speców od marketingu, którzy kombinują jak wprowadzić je na szczyty list przebojów i zarobić przy tym kupę pieniędzy. Do takich produktów zalicza się Air Traffic Simulator 2, firmy Aerosoft, o którym można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że zjedna sobie miliony fanów na całym świecie.

Internetowe Mistrzostwa Polski Quake3 - relacji ciąg dalszy

|ash|, 2 stycznia 2004, 12:56

Już jutro czyli w sobotę 3 stycznia, swój początek będzie miało wielkie wydarzenie na które niewątpliwie czekało wielu fanów gry Quake3: Arena. Już w tą sobotę rozpocznie się finał Internetowych Mistrzostw Polski 1v1 Q3, w którym zagra ośmiu najlepszych graczy z całej Polski, i zakończy się w niedziele 4 stycznia o godzinie 21:00 spotkaniem które ostatecznie rozstrzygnie kto jest najlepszym graczem Quake3 w Polsce.

Perły wśród gier 2003 roku w oczach specjalistów z branży telewizyjnej

eLKaeR, 2 stycznia 2004, 11:44

Popularny telewizyjny kanał TechTV (czterdzieści milionów indywidualnych odbiorców w Stanach Zjednoczonych i emisja w ponad siedemdziesięciu krajach globu ziemskiego) opublikował właśnie zestawienie jedenastu elektroniczno-rozrywkowych hitów ubiegłego roku, opracowane przez ekspertów z bloku programowego o nazwie X-Play.

Legniczanie znów skakali najlepiej w zawodach Internetowego Pucharu Świata

eLKaeR, 2 stycznia 2004, 10:44

Wielkie było niezadowolenie polskich kibiców po zajęciu przez Adama Małysza dziewiętnastego miejsca (217,4 pkt.) w trakcie pucharowego konkursu skoków narciarskich na obiekcie K 115 w Garmisch-Partenkirchen (drugi etap Turnieju Czterech Skoczni). Podobnie jak podczas czwartkowych zawodów w Oberstdorfie (vide news z 30 grudnia 2003) triumfował Sigurd Pettersen z Norwegii (253,8 pkt.) przed Martinem Hoellwarthem z Austrii (253,1 pkt.) i Georgiem Spaethem z Niemiec (248,7 pkt.). Zwycięzca został jednocześnie nowym liderem klasyfikacji generalnej. Dobiegła końca także szósta runda Internetowego Pucharu Świata, toczonego za pośrednictwem programu komputerowego pt. Skoki narciarskie 2004.

Multi Theft Auto – wersja v0.3 dostępna!

ComCo, 2 stycznia 2004, 10:24

Multiplayerowa „nakładka” do dwóch najpopularniejszych, „gangsterskich” gier akcji (tj. Grand Theft Auto III oraz Grand Theft Auto: Vice City) doczekała się już kolejnej wersji, oznaczonej numerkiem v.03. Całość wprowadza do rozgrywki online szereg interesujących, długo oczekiwanych udogodnień.

Upominki noworoczne od developerów

ComCo, 2 stycznia 2004, 09:45

Większość graczy liczy, iż nowy 2004 rok przyniesie mnóstwo interesujących produkcji, które na długo przyciągną ich do monitora. Zespoły developerskie pragną oczywiście spełnić pokładane w nich nadzieje (i stworzyć jak najlepsze pozycje), a żeby kolejne 12 miesięcy rozpocząć z miłym akcentem, dwie firmy - Blizzard Entertainment oraz Larian Studios - przygotowały skromne prezenty noworoczne dla swoich fanów.

Osiem powodów do dalszej elektroniczno-rozrywkowej egzystencji w 2004 roku

eLKaeR, 2 stycznia 2004, 09:44

Rok 2004 już trwa, więc z pewnością warto poznać jego kluczowe punkty w materii gier wirtualnych. Redakcja popularnego zachodniego serwisu internetowego HomeLAN przygotowała listę pozycji (platformy: PC, Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox), które będą nadawały ton najbliższym dwunastu miesiącom.

Haitańczycy kontra Take Two Interactive – pozew w sądzie federalnym

Krystian Smoszna, 2 stycznia 2004, 08:58

Wszystko wskazuje na to, że konflikt pomiędzy Take Two Interactive, a Haitańczykami szybko się nie zakończy. Ci ostatni złożyli już wniosek do sądu federalnego o przyznanie odszkodowania za poniesione straty moralne w związku z zamieszczeniem w Grand Theft Auto: Vice City, zdania „Kill the Haitians”.