Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 stycznia 2004

Tekken Tag Tournament i Soul Calibur na PC - marzenia nabierają realnego kształtu

eLKaeR, 3 stycznia 2004, 14:55

Następny miesiąc bieżącego roku powinien przynieść swoiste urzeczywistnienie sprawy, poruszonej w wiadomości wortalu GRY-OnLine z 1 kwietnia 2003. Mianowicie w lutym ma zadebiutować kolejna edycja (v.1.0) PeCetowego emulatora o nazwie ZiNc, która umożliwi uruchamianie gier wirtualnych z automatów zręcznościowych typu Namco System 12 i Konami GV System (obecna wersja kompatybilna jest jedynie z Sony ZN-1 i ZN-2 oraz Namco System 11).

Darmowa gra internetowa, reklamująca Killer 7
Darmowa gra internetowa, reklamująca Killer 7

eLKaeR, 3 stycznia 2004, 13:23

Twórcy sagi Resident Evil, czyli utalentowani developerzy z japońskiej korporacji Capcom, przygotowują obecnie kolejną wirtualną hybrydę dynamicznej trójwymiarowej akcji i elementów przygodowych. Nowy projekt nosi tytuł Killer 7 (premiera prawdopodobnie w drugiej połowie bieżącego roku) i realizowany jest z myślą o konsoli Nintendo GameCube. W ramach kampanii promującej produkt na jego oficjalnej stronie sieciowej zamieszczono specjalną grę, opracowaną dzięki technologii Macromedia Flash.

Trwa przedpremierowa sprzedaż Grand Theft Auto IV: Sin City

eLKaeR, 3 stycznia 2004, 11:55

Dokładnie tydzień wstecz o godzinie 19:00 w Programie 2 Telewizji Polskiej wyemitowano film dokumentalny pt. Jak wydać milion w Las Vegas?. Być może entuzjaści słynnej elektroniczno-rozrywkowej serii Grand Theft Auto otrzymają sposobność odpowiedzenia na rzeczone pytanie, jednak w kontekście zarabiania pieniędzy (niekoniecznie w osławionych kasynach). Powyższe przypuszczenie skonstruowano w oparciu o jedną ze stron katalogu brytyjskiego oddziału popularnego internetowego sklepu Amazon.com.

Castle Strike – demo w języku niemieckim

Krystian Smoszna, 3 stycznia 2004, 09:32

Firmy Related Design i Data Backer opublikowały grywalne demo Castle Strike – strategii rozgrywanej w czasie rzeczywistym, utrzymanej w średniowiecznej konwencji. Program udostępnia tutorial, w którym nauczymy się podstaw obsługi oddziałami na polu walki, a także jedną ze standardowych misji. Całość udostępniono tylko i wyłącznie w języku niemieckim, co z pewnością zmniejszy grono ewentualnych odbiorców.

Poprawka poprawki – Multi Theft Auto w wersji 0.3r2

Krystian Smoszna, 3 stycznia 2004, 09:31

Wczoraj na łamach naszego serwisu pojawiła się informacja o nowym patchu Multiplayer do gier Grand Theft Auto III i Grand Theft Auto: Vice City, oznaczonym liczbą 0.3. Zaledwie kilka godzin później, na oficjalnej stronie Multi Theft Auto pojawiła się kolejna łata (0.3r2), tym razem usuwająca błąd poprzednika – prawidłowe funkcjonowanie radaru.

Dobre wieści dla fanów Command & Conquer: Westwood On-Line powraca/Frank Klepacki udostępnia muzykę z Dune 2000

Krystian Smoszna, 3 stycznia 2004, 09:29

Kilka dni temu informowaliśmy Was o problemach z usługą Westwood On-Line, pozwalającą użytkownikom starszych gier z serii Command & Conquer, np. Tiberian Sun czy Red Alert 2, toczyć boje przez Internet. Z niewiadomych przyczyn serwery przestały akceptować numery seryjne oryginalnych kompaktów i tym samym uniemożliwiały grę.