Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 stycznia 2004

Poradnik: Pro Evolution Soccer 3

Redakcja GRYOnline.pl, 9 stycznia 2004, 19:32

„Nastała chwila, w której chcielibyśmy zagrać w PES3. Niestety, pierwszy mecz wyszedł blado - 0:5. Jak tu się strzela, jak się robi zwody, jak tu coś ustawić? ... Nie wiesz?” - zapraszamy do skorzystania z poradnika do doskonałej futbolówki Pro Evolution Soccer 3.

Więcej informacji tekstowych nt. Silent Hill 4: The Room oraz pierwsze screenshoty

eLKaeR, 9 stycznia 2004, 16:16

Według najnowszych informacji, pochodzących prosto z siedziby japońskiej korporacji Konami, trójwymiarowa gra akcji o nazwie Silent Hill 4: The Room zostanie udostępniona nie tylko posiadaczom konsoli Sony PlayStation 2. Równolegle (tj. prawdopodobnie w czwartym kwartale 2004) wystartuje dystrybucja edycji, dedykowanej konkurencyjnej platformie Microsoft Xbox. Serdecznie zapraszamy Was do przejrzenia dodatkowych materiałów tekstowo-graficznych, dotyczących omawianego produktu.

Click! dorósł?
Click! dorósł?

Solnica, 9 stycznia 2004, 16:01

W najbliższy wtorek, 13 stycznia, do sprzedaży trafi najnowszy, lutowy numer miesięcznika Click! Jako że zbliża się czwarta rocznica urodzin magazynu, jego redaktorzy postanowili, iż nadszedł czas na zmiany i zaproponowali swoim czytelnikom szereg nowości, między innymi odświeżony wygląd czasopisma.

Ubisoft i Project Zero 2

Elrond, 9 stycznia 2004, 15:24

Project Zero 2 - Crimson Butterfly znany również pod nazwą Fatal Frame 2, któremu "matkuje" firma Tecmo znalazł również "ojca". Tecmo podpisała bowiem umowę, na mocy której Ubisoft został wyłącznym wydawcą i dystrybutorem tego tytułu. Gra powinna pojawić się na półkach sklepowych Europy i Australii w drugim kwartale tego roku a adresowana jest do posiadaczy PS2.

Strona Vietcong: Fist Alpha zaprasza

Elrond, 9 stycznia 2004, 13:38

Zbliżający się wielkimi krokami dodatek do niezwykle popularnej już gry Vietcong, o podtytule Fist Alpha, oficjalnie zagościł na sieci poinformowała firma Take Two. Nad dodatkiem pracują firmy Pterodon oraz Illusion Softworks a na oficjalnej stronie produktu znajdziecie m.in. szczegóły dotyczące nowości oraz broni, które pojawią się w Fist Alpha, a także kilka, niestety niskiej jakości, screenów. Fani gry Vietcong otrzymają dodatek już w pierwszym kwartale tego roku.

Take 2 wyda Haunted Mansion

Elrond, 9 stycznia 2004, 12:25

Firma Take-Two poinformowała o podpisaniu porozumienia, na mocy którego została wydawcą gry The Haunted Mansion, inspirowaną Disneyowskim parkiem rozrywki oraz filmem pod tym samym tytułem z Eddiem Murphy w roli głównej (w Polsce film ukaże się pod tytułem Nawiedzony dwór). Gra powinna pojawić się na półkach sklepowych już w lutym w wersjach dla PS2, Xbox oraz GameCube.

Prince of Persia: The Sands of Time – pograj godzinę w demo francuskojęzycznej wersji gry

Krystian Smoszna, 9 stycznia 2004, 09:58

Francuski dostawca gier online Metalboli, umieścił na łamach swojego serwisu grę Prince of Persia: The Sands of Time, którą można eksplorować do woli przez godzinę. Po upływie tego czasu, program blokuje się i wymaga wprowadzenia opłaty, która wynosi 12.8 euro za tydzień, lub 17.8 euro za miesiąc użytkowania. Niestety, największą barierą w swobodnym obcowaniu z produktem Ubi Soft jest egzotyczny dla większości polskich graczy język.

Styczeń miesiącem wielu atrakcji w świecie Savage Eden

Krystian Smoszna, 9 stycznia 2004, 09:57

W związku z premierą gry Savage Eden: The Battle for Laghaim, firma iEnternaiment Network przygotowała swoim abonentom szereg atrakcji w nadchodzących tygodniach. Pierwsza z nich, która zadebiutuje już jutro, polegać będzie na zmasowanym ataku na zamek Bolden.

Wokalista Korn pracuje nad grą komputerową

Krystian Smoszna, 9 stycznia 2004, 09:56

Jonathan Davis, wokalista amerykańskiej grupy rockowej Korn, pragnie wydać grę komputerową, zatytułowaną Pop Scars, której użytkownicy będą mogli bić się znanymi postaciami sceny muzycznej – doniósł przedwczoraj serwis MTV.

GTA: San Andreas, GTA5 i GTA6 - trzy nowe znaki towarowe

eLKaeR, 9 stycznia 2004, 09:55

Dokąd zmierza popularna seria Grand Theft Auto? Na razie nie udaje się ona do miasta Las Vegas, określanego mianem Sin City (vide news z 7 stycznia 2004). Natomiast z pewnością podąża w kierunku kalifornijskiego San Andreas, gdyż korporacja software’owa Take 2 Interactive zarejestrowała 17 grudnia 2003 tercet nowych znaków towarowych.

Mobilna edycja Quake z ojczyzny Geniusza Karpat

eLKaeR, 9 stycznia 2004, 09:32

Pod koniec października ubiegłego roku powiadomiliśmy Was o specjalnym trójwymiarowym „silniku” graficznym DRG3D, cechującym się ścisłą zgodnością z dwoma pierwszymi częściami serii Quake i przeznaczonym dla szeregu kieszonkowych systemów elektroniczno-rozrywkowych (np. N-Gage). Dziś przedstawiamy materiał nt. nowego projektu rumuńskiej firmy exoSyphen Studios, noszącego nazwę spvQuake (bezpośrednia konwersja legendarnego „Kwaka”, dedykowana rozmaitym platformom mobilnym).

Phantom – oficjalny pokaz bez chociażby jednego uruchomienia konsoli!
Phantom – oficjalny pokaz bez chociażby jednego uruchomienia konsoli!

ComCo, 9 stycznia 2004, 08:36

Miesiące spekulacji, dyskusji czy promocji nowej platformy elektroniczno-rozrywkowej korporacji Infinium Labs, tj. konsoli Phantom, doprowadziły wreszcie do jej publicznej prezentacji (ekspozycja Consumer Electronics Show w Las Vegas). Niestety, wciąż nie wiadomo jak owa „maszynka” sprawuje się „na żywo” w akcji, gdyż osoby odpowiedzialne za prezentację ani razu NIE WŁĄCZYŁY konsoli (!), a jedynie puszczały na dużym ekranie filmiki przedstawiające możliwości sprzętu.

Chaos Legion na PC... nie działa!

ComCo, 9 stycznia 2004, 08:05

Szumnie zapowiadana, PeCetowa konwersja dynamicznej gry akcji Chaos Legion, w końcu trafiła na sklepowe półki. Niestety, jej rynkowego debiutu nie można zaliczyć do udanych - większość nabywców legalnej kopii skarży się bowiem na błędne działanie jednej z dwóch płyt CD znajdujących się w zestawie, wymaganych do uruchomienia rzeczonego programu (vide odpowiedni post, znajdujący się na oficjalnym forum dyskusyjnym japońskiej korporacji Capcom).

Która gra ma najlepszy dźwięk?

Wojak, 9 stycznia 2004, 06:45

Zachodni serwis RPGDot zdecydował się niedawno na przeprowadzenie plebiscytu, w którym czytelnicy wybrać mieli najlepsze ich zdaniem gry ubiegłego roku. Nie byłoby w tym nic szczególnego, bowiem takie głosowanie nie jest w końcu żadną nowością, gdyby nie fakt, że oprócz dość standardowych kategorii w rodzaju „Gra Roku”, pojawiły się również te znacznie ciekawsze, np. ta, której wyniki właśnie ujawniono - „Najlepszy Dźwięk w RPG”.

Targ dla miłośników gier MMO

Wojak, 9 stycznia 2004, 06:36

W grach MMO (massive multiplayer online, czyli tych przeznaczonych tylko do rozgrywki w sieci) duże znaczenie, jak w życiu zresztą, pełną pieniądze bądź ich odpowiedniki (np. złoto czy srebro). Pomysłowi gracze już dawno temu wpadli na pomysł zdobywania wirtualnych pieniędzy, przedmiotów i innych potrzebnych im rzeczy przy pomocy pieniędzy prawdziwych – po prostu odkupywali je od tych, którym znudziły się już gry MMO. Do tej pory wielu graczy handlowało ze sobą głównie na stronach znanego serwisu ebay.com, ale teraz może się to zmienić, bowiem utworzony został specjalny, przeznaczony właśnie do tego celu „targ”.