Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 stycznia 2004

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 - kategoria Dodatki / Rozszerzenia

eLKaeR, 10 stycznia 2004, 17:55

Prezentacja PeCetowych produktów, nominowanych przez redakcję wortalu GRY-OnLine w Plebiscycie na Najlepsze Gry Roku 2003, wkroczyła dziś w siódmy etap. Dokładnie trzy tygodnie wstecz proces demonstracji zainaugurowały Gry Przygodowe, a później zostały scharakteryzowane jeszcze Wyścigi, Gry Akcji, Gry Sportowe, Gry Niedocenione i Gry Strategiczne. Teraz pora przybliżyć Szanownym Czytelnikom najobszerniejszą (łącznie czternaście pozycji) spośród kategorii tematycznych, poświęconą rozmaitym dodatkom i rozszerzeniom. Po lekturze niniejszego artykułu serdecznie zapraszamy do głosowania, ponieważ czekają wspaniałe nagrody (np. układ Intel Pentium 4 3,0 GHz, akcesoria ze stajni Logitech i mnóstwo oryginalnego oprogramowania rozrywkowego).

Poprawianie Command & Conquer: Tiberian Sun zakończone
Poprawianie Command & Conquer: Tiberian Sun zakończone

Krystian Smoszna, 10 stycznia 2004, 12:08

Wszyscy weterani Command & Conquer: Tiberian Sun, powinni jak najszybciej zainteresować się nakładką o wdzięcznej nazwie Retro, która właśnie ukazała się na łamach serwisu Tiberium Sun.

Edytor scenariuszy do Massive Assault

Krystian Smoszna, 10 stycznia 2004, 09:31

W dniu wczorajszym, Wargaming.net, opublikował edytor scenariuszy do gry Massive Assault, który - jak sama nazwa wskazuje – pozwala tworzyć nowe misje i poprawiać stare. Serwis ogłosił przy okazji informację, że spośród wszystkich przysłanych na jego adres map, zostaną wybrane najlepsze i umieszczone w kolejnych uaktualnieniach gry.

Więcej informacji nt. Star Wars: Republic Commando
Więcej informacji nt. Star Wars: Republic Commando

eLKaeR, 10 stycznia 2004, 08:55

Nareszcie nastąpił ruch w temacie wirtualnej gry z gatunku FPS pt. Star Wars: Republic Commando, projektowanej przez koncern LucasArts i wzmiankowanej na wortalu GRY-OnLine po raz pierwszy w połowie maja 2003. Za sprawą zachodniego serwisu o nazwie Computer and Video Games w globalnej Sieci wylądowała garść rozszerzonych informacji tekstowych wraz z dwoma debiutanckimi screenshotami.

Nazwa GTA: Sin City powraca do łask, a wraz z nią przybywają dwa kolejne tytuły!
Nazwa GTA: Sin City powraca do łask, a wraz z nią przybywają dwa kolejne tytuły!

eLKaeR, 10 stycznia 2004, 07:07

Nieustannie aktualizowana internetowa baza danych Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych dostarczyła właśnie kolejnych sensacyjnych informacji, dotyczących przyszłości hitowego cyklu Grand Theft Auto. Wczoraj powiadomiliśmy Was o trzech nowych znakach towarowych (GTA: San Andreas, GTA5 i GTA6), zarejestrowanych przez zachodnią korporację wydawniczą Take 2 Interactive. Natomiast dziś przedstawiamy następny tercet nazw, zalegalizowanych dzięki staraniom rzeczonego koncernu software’owego.