Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 lutego 2004

Chain of Command - nowy RTS rozgrywający się podczas II Wojny Światowej, rodem z InterActive Vision
Chain of Command - nowy RTS rozgrywający się podczas II Wojny Światowej, rodem z InterActive Vision

Krystian Smoszna, 15 lutego 2004, 18:37

Chain of Command (nie mylić z opracowywanym przez Gnostic Labs, Eschaton: Chain of Command), to trójwymiarowy RTS, którego akcja rozgrywa się podczas II Wojny Światowej. Program pozwala przejąć kontrolę nad armią amerykańską i wziąć udział w kampanii, obejmującej tereny Północnej Afryki, Normandię i Ardeny.

Lifeline Site - dość ciekawie zapowiadający się tytuł

Elrond, 15 lutego 2004, 18:31

Kliknięcie w ten link przeniesie was na niedawno otwartą stronę gry tworzonej przez Konami Digital Entertainment i zatytułowanej Lifeline. Produkcja ta łączy w sobie elementy gier przygodowych i akcji i, że ośmielę się tak powiedzieć, jest grą nieco odbiegającą od standardów, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić. Otóż twórcy gry sugerują nam odrzucenie wszelkiej maści kontrolerów i padów a założenie słuchawek i wzięcie do ręki mikrofonu. Bowiem sterowanie główną bohaterką gry odbywa się przy pomocy takiego właśnie zestawu.

Hitman Contracts - strona

Elrond, 15 lutego 2004, 18:06

Łysa głowa, na potylicy wytatuowany dziwny, tajemniczy kod paskowy. Fani gier akcji spod znaku Hitman z pewnością rozpoznają swojego starego znajomego. To Agent 47, najefektywniejszy w historii zabójca na zlecenie. A już w kwietniu posiadacze PS2, Xbox oraz PC będą mieli okazję ponownie wcielić się w tę postać w grze tworzonej przez Io Interactive, Hitman: Contracts. Do kwietnia jeszcze trochę czasu, więc wykorzystajcie to na odwiedziny oficjalnej strony, która dosłownie przed kilkoma dniami otworzyła swoje podwoje.

Konkurs od Sports Interactive

Elrond, 15 lutego 2004, 13:46

Kilka dni temu informowaliśmy was o podpisaniu przez Sports Interactive i Sega pięcioletniej umowy, która zaowocuje m.in. powstaniem "prawdziwego" spadkobiercy serii Championship Manager - Football Managera. Firma Sports Interactive idąc za ciosem i wcielając w życie hasło promujące ich produkty, "stworzone przez graczy dla graczy", postanowiła dać nam niepowtarzalną szansę zaistnienia w Football Manager 2005. Otóż osoby mające zadatki na grafików mogą wziąć udział w konkursie polegającym na zaprojektowaniu logo gry. Dla zwycięzcy, oprócz oczywiście umieszczenia jego pracy w grze, przewidziana jest nagroda w wysokości 10000 funtów brytyjskich.

Opublikowano tech demo gry UFO: Alien Invasion
Opublikowano tech demo gry UFO: Alien Invasion

Krystian Smoszna, 15 lutego 2004, 12:36

Zgodnie z obietnicą daną na początku stycznia, niemiecka grupa WW3, opublikowała wczoraj pierwszą, działającą wersję swojej gry, zatytułowanej UFO: Alien Invasion. Co prawda, jest to dopiero tech demo, nie zawierające jeszcze wszystkich funkcji, jakie znajdą się w finalnym produkcie, ale przynajmniej można już wypróbować go na żywo i chociaż po części, ocenić dokonania twórców.

Cenega Publishing zamierza opublikować w kwietniu nową serię gier budżetowych

Krystian Smoszna, 15 lutego 2004, 12:35

Firma Cenega Publishing podała do wiadomości, że 23 kwietnia ruszy sprzedaż nowej serii gier, w której znajdą się znane już dobrze tytuły, jak i jeden premierowy. Programy będą sprzedawane w budżetowej cenie, która oscylować będzie w granicach 15 Euro na terenie Starego Kontynentu.

Imprunner - darmowa gra i konkurs w ramach walentynkowego prezentu od Larian Studios
Imprunner - darmowa gra i konkurs w ramach walentynkowego prezentu od Larian Studios

Krystian Smoszna, 15 lutego 2004, 10:55

Z okazji wczorajszych Walentynek, Larian Studios, producent Beyond Divinity, opublikował darmową mini-grę, zatytułowaną Imprunner i ogłosił związany z nią konkurs. Program, będący trójwymiarowym klonem klasycznego PacMana, pozwala pokonać kilkadziesiąt labiryntów, w których nasz bohater – jeden ze stworków występujących w Beyond Divinity – musi zebrać wszystkie znajdujące się na danej planszy muchomory