Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 lutego 2004

Inwazja dem Close Combat

Krystian Smoszna, 28 lutego 2004, 13:23

Inicjatywy serwisu Gamers Hell, polegającej na seryjnym publikowaniu dem, ciąg dalszy. Tym razem jednak, z małym odstępstwem od reguły. Zamiast skupiać się na jednej, konkretnej firmie, autorzy postanowili docenić wybraną serię gier, konkretnie strategie wojenne, zatytułowane Close Combat.

Blizzard publikuje kolejną bonusową mapę do WarCraft III: The Frozen Throne

Krystian Smoszna, 28 lutego 2004, 11:59

Firma Blizzard Entertainment, opublikowała kolejną, dwunastą już bonusową mapę do gry WarCraft III: The Frozen Throne. Tym razem przeniesie nas ona do krainy Lordaeron, a konkretniej, do Hearthglen Hills.

Pierwsze informacje nt. tegorocznej ekspozycji Tokyo Game Show

ComCo, 28 lutego 2004, 10:15

Targi poświęcone branży elektroniczno-rozrywkowej to świetna forma promocji nowych tytułów, sprzętu czy samych developerów. Do najbardziej znanych, światowych ekspozycji zaliczymy: amerykańskie E3, brytyjskie ECTS i japońskie Tokyo Game Show - pozostałe wystawy mają w moim przekonaniu charakter bardziej lokalny. Tymczasem, w Sieci pojawiły się właśnie pierwsze szczegóły na temat tegorocznej imprezy, która odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Nowy film z gry Xpand Rally, przedstawiający dynamiczne zachowanie obiektów w otoczeniu

Krystian Smoszna, 28 lutego 2004, 09:49

W dniu wczorajszym, firma Techland ujawniła interesujące ciekawostki na temat wpływu zachowań samochodu na otaczające środowisko w grze Xpand Rally. Suche fakty zostały poparte kilkudziesięciosekundowym filmem, który w pełni pokazuje możliwości engine’u w tym względzie.

Mortal Kombat: Deception - szczegóły

ComCo, 28 lutego 2004, 09:41

Najpierw był pierwszy screenshot, później - oficjalne potwierdzenie prac przez firmę Midway Games. Teraz zaś nadszedł odpowiedni moment, aby bliżej zapoznać się z nowościami, jakie zaoferuje graczom kolejna odsłona popularnego cyklu bijatyk Mortal Kombat, o podtytule Deception. Niestety, podobnie jak Mortal Kombat: Deadly Alliance, nie trafi ona do rąk posiadaczy PeCetów - przy docelowych platformach sprzętowych widnieją jedynie konsole: Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox.

Demo Beyond Divinity pojawi się w najbliższą środę

ComCo, 28 lutego 2004, 09:07

Zespół developerski Larian Studios ogłosił, iż w najbliższą środę (3 marca) na fale globalnej sieci informacyjnej „wypłynie” w pełni grywalna wersja demonstracyjna gry Beyond Divinity. Standardowo, całość ma pozwolić graczom na sprawdzenie, czy na opisywany cRPG warto będzie odłożyć trochę grosza - rynkowy debiut pełnej wersji zaplanowano bowiem na kwiecień bieżącego roku.