Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 lutego 2004

Potęga Prawa - nowy tytuł od twórców Paradise Cracked

Elrond, 14 lutego 2004, 15:00

Fanów około cyberpunkowego świata, z którym mieliśmy możliwość zetknąć się chociażby w grze Paradise Cracked, z pewnością zainteresuje fakt, iż twórcy wspomnianego tytułu, firma MiSTland, przymierzają się do umieszczenia swojego kolejnego produktu również w podobnym uniwersum. Najnowszy projekt MiSTland nosi nazwę Power of Law i reprezentuje połączenie gier taktycznych i strategicznych z elementami RPG i akcją osadzoną oczywiście w klimatach cyberpunk. Wraz z pierwszymi informacjami na temat gry, firma MiSTland poinformowała o otwarciu oficjalnej strony internetowej, na której znajdziecie pełen opis Power of Law, screeny, trailer oraz galerię artów.

Finaliści nagród Interactive Achievement ogłoszeni

Elrond, 14 lutego 2004, 14:06

Organizacja zajmująca się ogólnie pojętym przemysłem rozrywki internetowej, Academy of Interactive Arts & Sciences, ogłosiła finalistów 7 edycji nagród Interactive Achievement. Wielki finał, na którym poznamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach, będzie miał miejsce 4 marca w Las Vegas. Pełną listę nominowanych znajdziecie pod tym adresem a poniżej przedstawiamy wam najciekawsze kategorie. W tym miejscu jeszcze wspomnę, że niekwestionowanym liderem w tym zestawieniu jest firma Electronic Arts, której logo znalazło się na 29 nominowanych grach. Tuż za nią plasują się Ubisoft i Sony Computer Entertainment of America z odpowiednio 23 i 21 produktami.

Więcej informacji na temat Star Wars: Republic Commando
Więcej informacji na temat Star Wars: Republic Commando

Krystian Smoszna, 14 lutego 2004, 13:27

Akcja gry nawiązywać będzie do słynnej Wojny Klonów i czasowo zostanie umieszczona pomiędzy drugą a trzecią częścią nowej trylogii Star Wars. Wcielimy się w rolę członka elitarnego oddziału komandosów, który będzie wykonywał tajne operacje na terytorium wroga.

Możliwe opóźnienie premiery The Sims 2

Elrond, 14 lutego 2004, 13:19

Osobiście nie należę do grupy osób, które niezbyt przepadają za grami serii The Sims. Chociaż może źle się wyraziłem - po prostu nie rozumiem, co widzą w nich ich fani. A fanów z pewnością jest bardzo liczna grupa, świadczyć o tym mogą cotygodniowe raporty ze sprzedaży gier, z których jasno wynika, że seria The Sims panuje niepodzielnie. I właśnie tych fanów może zmartwić co prawda tylko pogłoska ale jak wiadomo w każdej plotce jest ziarno prawy - otóż premiera The Sims 2 może ulec przesunięciu w czasie.

Dodatek do Blitzkrieg, zatytułowany Burning Horizon nie będzie wymagać podstawowej wersji gry
Dodatek do Blitzkrieg, zatytułowany Burning Horizon nie będzie wymagać podstawowej wersji gry

Krystian Smoszna, 14 lutego 2004, 11:07

Zaledwie kilka dni temu (patrz news z 11 lutego) dostaliśmy od CDV garść szczegółów na temat pierwszego dodatku do Blitzkrieg, zatytułowanego Burning Horizon, a już dzisiaj mamy dla Was kolejną, niezwykle istotną informację.

Studio NuFX dołączyło do wielkiej rodziny Electronic Arts

Krystian Smoszna, 14 lutego 2004, 10:07

Istniejąca od 1990 roku firma NuFX, dołączyła do rodziny Electronic Arts – poinformowano wczoraj w opublikowanym specjalnie na tą okazję oświadczeniu prasowym. Decyzja o wykupieniu studia jest właściwie symboliczna. Obie firmy współpracują ze sobą już 11 lat, co zaowocowało w sumie piętnastoma produktami.