Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 lutego 2004, 10:07

Studio NuFX dołączyło do wielkiej rodziny Electronic Arts

Istniejąca od 1990 roku firma NuFX, dołączyła do rodziny Electronic Arts – poinformowano wczoraj w opublikowanym specjalnie na tą okazję oświadczeniu prasowym. Decyzja o wykupieniu studia jest właściwie symboliczna. Obie firmy współpracują ze sobą już 11 lat, co zaowocowało w sumie piętnastoma produktami.

Istniejąca od 1990 roku firma NuFX, dołączyła do rodziny Electronic Arts – poinformowano wczoraj w opublikowanym specjalnie na tą okazję oświadczeniu prasowym. Decyzja o wykupieniu studia jest właściwie symboliczna. Obie firmy współpracują ze sobą już 11 lat, co zaowocowało w sumie piętnastoma produktami, w tym słynnymi seriami NBA Live i NBA Street na konsole. „Po tak bliskiej współpracy przez tyle lat, jest to znakomita sposobność dla zespołu NuFX, otrzymać korzyści z bycia w pełni zintegrowaną częścią światowego studio Electronic Arts” – powiedział Patrick Quinn z NuFX.

W tej chwili, NuFX koncentruje się tylko na jednym tytule, a będzie nim długo oczekiwany, sygnowany logiem EA Sports, Fight Night 2004, mający zadebiutować wiosną na PlayStation 2 i Xbox.