Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 lutego 2004

Poradnik: The Sims: Wakacje

Redakcja GRYOnline.pl, 24 lutego 2004, 17:44

„The sims: Wakacje wnosi do życia naszych ulubieńców wyspę wakacyjną wypełnioną przeróżnymi atrakcjami. Będą karuzele, zjeżdżalnie, bałwany ze śniegu, plażowa siatkówka i wiele innych. Spotkają tam innych turystów, nawiążą nowe przyjaźnie, nie zapominając o starych, tym mogą wysłać pocztówkę z pozdrowieniami czy przywieść pamiątkę z urlopu.” - czyli jak zorganizować wypoczynek simom.

Szczegóły na temat trybu Multiplayer w Creature Conflict: The Clan Wars

Krystian Smoszna, 24 lutego 2004, 16:44

Cenega UK jeszcze raz powraca do tematu Creature Conflict: The Clan Wars, prezentując nam w krótkim oświadczeniu prasowym, zalety tej gry w trybie Multiplayer. Dowiadujemy się z niego, że w pojedynku będzie mogło wziąć udział naraz do czterech graczy, zarówno na jednym komputerze, jak i w sieciach lokalnych/Internecie.

Pierwsze, grywalne demo Colin McRae Rally 04 już w sieci!
Pierwsze, grywalne demo Colin McRae Rally 04 już w sieci!

Krystian Smoszna, 24 lutego 2004, 15:30

Dzisiaj mamy 24 lutego, a więc zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firm Codemaster i jej polskiego dystrybutora - CD Projekt, dzień w którym do sieci trafia pierwsze, grywalne demo Colin McRae Rally 04. Na spragnionego mocnych wrażeń gracza czeka samochód Citroen Xsara i trzy spośród 48 tras dostępnych w pełnej wersji programu (USA, Japonia i Finlandia).

Wszystko albo nic. James gra Va Banque!
Wszystko albo nic. James gra Va Banque!

Banzaai, 24 lutego 2004, 13:50

James Bond 007: Everything or Nothing w wersjach na PlayStation 2, GameCube'a, Xboxa i GameBoya Advance właśnie pojawił się na polskim rynku. Ceny sugerowane wszystkich wersji nie przekraczają 200 zł, a oficjalna cena wersji GBA to 119 zł.

„Z księgi rekordów Guinessa": 1,5 miliona graczy straciło głowę dla dema UT2004!

Syriusz, 24 lutego 2004, 11:51

W ciągu pierwszych siedmiu dni od premiery, ponad półtora miliona graczy ściągnęło wersję demonstracyjną najnowszej odsłony znanej gry akcji, stworzonej przez zespoły Epic Games Inc. i Digital Extremes, tj. Unreal Tournament 2004. Tym samym wymienione powyżej demo uplasowało się na pierwszym miejscu listy najczęściej ściąganych plików ostatnich kilku tygodni.

Kilka słów o kartach ATI z nadchodzącej serii R420

Phoenix, 24 lutego 2004, 10:50

Na łamach zachodniego serwisu internetowego The Inquirer pojawiły się ostatnio spekulacje dotyczące nowego chipu graficznego firmy ATI (obecnego lidera na rynku tego typu komponentów). Oczywiście chodzi tutaj o model R420, otóż według redaktorów wspomnianego serwisu firma ATI osiągnęła już taktowanie typu A12. Oznacza to, iż karty oparte na nowej kości gotowe są już do masowej produkcji (na około 2 miesiące wcześniej niż uprzednio planowano).

Origin - koniec legendy ?

Elrond, 24 lutego 2004, 10:45

Crusader, Privateer 2 ale przede wszystkim znakomite serie Ultima oraz Wing Commander zapisały się na zawsze złotymi literami w sercach ich fanów. Są to gry, które można powiedzieć weszły już do panteonu znakomitych tytułów a stworzone zostały przez firmę Origin. Niestety, wygląda na to, iż do obecnej sytuacji Origin można zastosować powiedzenie "Źle się dzieje w państwie duńskim".

CEO Nokii stwierdził, że N-Gage sprzedaje się poniżej oczekiwań

ComCo, 24 lutego 2004, 10:43

Dosyć słabe wyniki sprzedaży platformy elektroniczno-rozrywkowej N-Gage, doczekały się wreszcie komentarza jednego z prezesów korporacji Nokia. Podczas trwania ekspozycji 3GSM World Congress we francuskim mieście Cannes, CEO firmy - Jorma Ollila - w wywiadzie udzielonym dla magazynu Financial Times stwierdził, iż „wyniki sprzedaży znajdują się w dolnej części pierwotnych planów marketingowych”.

Mobilny Microsoft

Elrond, 24 lutego 2004, 09:54

Firma Microsoft podpisała umowę, na mocy której nowe, mobilne platformy otrzymają 6 z najpopularniejszych gier giganta z Redmont. Drugą stroną tej umowy jest firma In-Fusio, specjalista w dziedzinie rozrywki mobilnej. Wiadomo już, że platformy napędzane systemami EGE, ExEn, Java, BREW, Windows' Mobile oraz Symbian otrzymają Age of Empires 2 Gold Edition, Midtown Madness 3, Zoo Tycoon, Banjo-Kazooie Grunty's Revenge, Banjo Pilot, It's Mr Pants i Sabre Wulf.

There tworzy wirtualną symulację Ziemi w skali 1:1!

ComCo, 24 lutego 2004, 09:50

Amerykański Departament Obrony zdaje się być mocno zadowolony z dotychczasowych dokonań zespołu There, w tworzeniu projektów na potrzeby tamtejszej armii. Nic więcej dziwnego, iż powierzył temu kalifornijskiemu teamowi przygotowanie kolejnego programu - wirtualnej symulacji całego globu ziemskiego, w skali 1:1 (!).

Ruszyła strona Samurai Wars, oficjalnej modyfikacji Savage: The Battle for Newerth
Ruszyła strona Samurai Wars, oficjalnej modyfikacji Savage: The Battle for Newerth

Krystian Smoszna, 24 lutego 2004, 09:16

Samurai Wars, oficjalna modyfikacja do gry Savage: The Battle for Newerth, zadebiutowała wczoraj w sieci, a to za sprawą firmy Digital Jesters, która uruchomiła jej stronę. Dzięki niej, możemy się dowiedzieć kilku interesujących rzeczy, związanych z dodatkiem, poznać ogólne zasady rozgrywki i występujące tam jednostki.

Szpiedzy donoszą – LucasArts tworzy Monkey Island 5
Szpiedzy donoszą – LucasArts tworzy Monkey Island 5

Łosiu, 24 lutego 2004, 08:00

Przed ponad dwunastoma miesiącami, w grudniu 2002 roku, miałem przyjemność przekazać Wam pierwszą nowinę dotyczącą kontynuacji jednej z najsłynniejszych przygodowych serii - Monkey Island. Wówczas, Tom Sarris, PR Manager firmy LucasArts w wywiadzie dla magazynu PC Zone dotyczącym sequelów gier Sam & Max oraz Full Throttle (jak wiemy część druga Full Throttle nie doczeka się premiery) wyjawił, iż następne w kolejce do wskrzeszenia czkają właśnie Monkey Island oraz Grim Fandango. W świetle dzisiejszych rewelacji, wygląda na to, iż LucasArts faktycznie zabrał się do prac nad piątą odsłoną Monkey Island (w temacie Grim Fandango 2 panuje cisza...).