Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 lutego 2004

Poradnik: The Sims: Randka

Redakcja GRYOnline.pl, 20 lutego 2004, 19:50

”Randka to trzeci dodatek do The Sims. Pozwala on Waszym bohaterom na zmiany w stosunkach towarzyskich, a konkretniej damsko-męskich. Teraz Simy mogą umawiać się na randki, a kiedy będą mieli ochotę się pocałować będą mogli to zrobić na różne sposoby: romantycznie, namiętnie w powietrze czy w policzek. Nie muszą też rozmawiać tylko o zainteresowaniach, tak jak do tej pory, mogą całkiem swobodnie poplotkować na czyjś temat.” - następny poradnik z serii The Sims.

Far Cry pojedzie do Hollywood

eLKaeR, 20 lutego 2004, 15:55

Do rynkowego debiutu szumnie zapowiadanej gry z gatunku FPS pt. Far Cry pozostało jeszcze kilka tygodni, a zainteresowani nią użytkownicy na razie zgłębiają tajniki interaktywnej edycji demonstracyjnej. Tymczasem niemiecki reżyser Uwe Boll (właściciel korporacji Boll KG) planuje w 2005 roku zacząć realizować filmową adaptację rzeczonej pozycji – następny projekt po The House of the Dead, jak również Alone in the Dark i BloodRayne oraz Fear Effect (vide wiadomości wortalu GRY-OnLine z września 2003 i lutego 2004).

Solar - nowy FPS twórców Breed
Solar - nowy FPS twórców Breed

Krystian Smoszna, 20 lutego 2004, 11:29

Brat Designs, twórcy gry Breed, zapowiedzieli nową grę z gatunku FPS, zatytułowaną Solar. Będzie się ona toczyć w bliżej nieokreślonej przyszłości, na dwóch planetach Układu Słonecznego: Ziemii i Marsie, oraz Księżycu.

Twórca phantomowej konsoli pozywa

Elrond, 20 lutego 2004, 10:24

W zeszłym roku na łamach naszego serwisu pojawił się artykuł na temat rewelacji dotyczących konsoli Phantom oraz jej twórców, Infinitum Labs, jakie zaprezentowała strona HardOCP. Okazuje się, że sprawa ta ma ciąg dalszy, bowiem Infinitum Labs chce pozwać do sądu redakcję strony HardOCP za umieszczenie tych informacji w Internecie.

Strategy First wyda Trap of Darkness
Strategy First wyda Trap of Darkness

Wojak, 20 lutego 2004, 10:23

Firma Strategy First poinformowała właśnie, że już wkrótce na sklepowych półkach pojawi się gra z gatunku action-adventure, w której akcję obserwować będziemy z rzutu izometrycznego. Necromania: Trap of Darkness, bo tak się ów tytuł nazywa, stworzona została już jakiś czas temu przez mało znane studio Cinemax, ale nie posiadała wydawcy. Wygląda więc na to, że tytuł ten nadal jest dość dobry, skoro zdecydowano się go wydać, mimo iż jego autorzy nie osiągnęli żadnych większych sukcesów (wespół z innymi mniejszymi firmami pracowali tylko m.in. nad grami Inquisitor i State of War).

Spooks zapowiedziane

Elrond, 20 lutego 2004, 09:59

Już na jesieni tego roku telewizja BBC rozpocznie wyświetlanie trzeciego sezonu popularnego serialu kryminalnego, zdobywcy nagrody BAFTA, Spooks. Również na jesień przewidziana jest premiera gry komputerowej, której fabuła nawiązuje do tego serialu. Developingiem gry zajęła się firma Gamezlab, wewnętrzne studio BBC Multimedia a produkt finalny będą mieli szanse ujrzeć właściciele PS2, Xboxa i PC.

ShellShock: Nam '67, czyli kolejna strzelanka FPS osadzona w realiach wojny wietnamskiej
ShellShock: Nam '67, czyli kolejna strzelanka FPS osadzona w realiach wojny wietnamskiej

ComCo, 20 lutego 2004, 09:50

Praktycznie co miesiąc ogłaszana jest produkcja kolejnej strzelanki pierwszoosobowej, której akcja rozgrywa się podczas wojny w Wietnamie. Gracze wciąż czekają m.in. na Battlefield: Vietnam, a tymczasem wirtualną wersję powyższego konfliktu przygotowuje także duet Guerrilla - Eidos Interactive. Opisywany program nosi nazwę ShellShock: Nam '67 i, według zapowiedzi, powinien w pełni oddawać horror oraz okrucieństwo ówczesnych wydarzeń.

Klasyczne tytuły w nowych wersjach - Syndicate i Desert Strike za kilkanaście miesięcy na rynku!
Klasyczne tytuły w nowych wersjach - Syndicate i Desert Strike za kilkanaście miesięcy na rynku!

Krystian Smoszna, 20 lutego 2004, 09:48

Ta wiadomość powinna zainteresować przede wszystkim tych, którzy styczność z grami komputerowymi mają co najmniej od lat dziesięciu. Otóż, znana i lubiana firma Electronic Arts, postanowiła odkurzyć stare i zapomniane już przez większość graczy przeboje i zrealizować je w nowych wersjach, na miarę XXI wieku.

Wehrwolf - nowy FPS rodem z Discus Games na konsolę PlayStation2
Wehrwolf - nowy FPS rodem z Discus Games na konsolę PlayStation2

Phoenix, 20 lutego 2004, 09:45

Wehrwolf będzie pierwszoosobową grą akcji z elementami przygody, której fabuła osadzona zostanie w trójwymiarowym świecie II Wojny Światowej. Studio Discus Games zamierza wykorzystać najnowsze technologie związane z architekturą świata 3D, tak aby ich gra cieszyła najbardziej wymagających graczy.

Nowości na stronie DRIV3RA
Nowości na stronie DRIV3RA

Wojak, 20 lutego 2004, 09:22

O tym, że na premierę gry DRIV3R niecierpliwie czekają tysiące osób, nie trzeba chyba przypominać. Najlepiej świadczy o tym oficjalna strona internetowa tejże produkcji, którą całkiem niedawno odwiedziło pół miliona ludzi (vide odpowiedni news). Ta właśnie strona została wczoraj zaktualizowana i wzbogacona o kilka naprawdę bardzo ciekawych elementów.

„Autograf” FBI w nadchodzących grach komputerowych

Phoenix, 20 lutego 2004, 08:30

Zapewne część z Was zetknęła się kiedyś ze specjalną adnotacją agencji FBI podczas oglądania filmów na płytach DVD oraz na kasetach typu VHS? Otóż moi drodzy takowa wiadomość w niedalekiej przyszłości (najprawdopodobniej jeszcze w tym roku) znajdzie się również na nośnikach CD oraz w grach video. Kilku znanych wydawców i grup związanych z branżą elektroniczno-rozrywkową z USA już dzisiaj potwierdziło, iż najnowsze produkty pochodzące z ich siedzib posiądą rzeczoną wiadomość.