Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 20 lutego 2004, 19:50

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Sims: Randka

”Randka to trzeci dodatek do The Sims. Pozwala on Waszym bohaterom na zmiany w stosunkach towarzyskich, a konkretniej damsko-męskich. Teraz Simy mogą umawiać się na randki, a kiedy będą mieli ochotę się pocałować będą mogli to zrobić na różne sposoby: romantycznie, namiętnie w powietrze czy w policzek. Nie muszą też rozmawiać tylko o zainteresowaniach, tak jak do tej pory, mogą całkiem swobodnie poplotkować na czyjś temat.” - następny poradnik z serii The Sims.

„Randka to trzeci dodatek do The Sims. Pozwala on Waszym bohaterom na zmiany w stosunkach towarzyskich, a konkretniej damsko-męskich. Teraz Simy mogą umawiać się na randki, a kiedy będą mieli ochotę się pocałować będą mogli to zrobić na różne sposoby: romantycznie, namiętnie w powietrze czy w policzek. Nie muszą też rozmawiać tylko o zainteresowaniach, tak jak do tej pory, mogą całkiem swobodnie poplotkować na czyjś temat.

Osobiście uważam, że Randka to bardzo dobry dodatek. Na pewno więcej wnosi od Balangi i daje więcej możliwości. Jego główną zaletą jest chociażby to, że pozwala wyrwać się Simom z codziennego otoczenia i daje możliwości spędzenia czasu poza domem. Czyli jak w życiu. Sami powiedzcie, czy ciekawe byłoby życie, gdybyście musieli cały czas spędzać w pracy w domu i szkole? Na pewno nie. Tutaj sim może zrobić dodatkową przyjemność sobie, a także komuś kogo lubi, np. w postaci prezentu, który nabędzie w mieście i podaruje swojej wybrance lub wybrańcowi. Ponadto dodatek ten jest postępem w rozwoju relacji interpersonalnych poprzez nowe sposoby kształtowania stosunków pomiędzy simami. No i jeszcze nie da się nie zauważyć podziału przedmiotów na podkategorie, co ułatwia przeglądanie sprzętów, które ewentualnie chcielibyście nabyć. Wszystko przed Wami, ale nie zapominajcie że Randka to nie ostatni dodatek, więc jeśli uznacie, że przydałoby się jeszcze coś nowego, to namawiam do następnego, jakim są Zwierzaki.” - „Beti”

The Sims: Randka - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Sims: Randka w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Sims: Randka

The Sims: Randka