Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 lutego 2004

Przygotowania Infinium Labs związane ze startem serwisu poświęconego grom na konsolę Phantom

Phoenix, 16 lutego 2004, 18:25

Historię konsoli firmy Infinium Labs zna chyba wielu naszych czytelników. Proces jej powstawania i publicznej prezentacji to już niemal legenda. Duże grono osób ma pewnie nawet dzisiaj wątpliwości, czy kiedykolwiek dojdzie do rynkowej premiery tego urządzenia. Takich nostalgii nie mają natomiast włodarze wspomnianej firmy. Otóż podali oni dzisiaj do informacji publicznej wiadomość, iż zawarli niezwykle ważne porozumienie marketingowe z instytucją medialną 2Advanced Studios. Dotyczy ono powołaniem do życia serwisu internetowego traktującego konsoli Phantom i wszystkich aspektach z nią związanych (witryna pełniąca podobną funkcję jak serwis Xbox Live w przypadku konsoli Microsoftu).

Historia konsoli Xbox spisana przez redaktorów serwisu GameSpy
Historia konsoli Xbox spisana przez redaktorów serwisu GameSpy

Phoenix, 16 lutego 2004, 18:20

Redaktorzy znanego zachodniego serwisu GameSpy.com znani są z tego, iż co pewien czas zamieszczają na łamach swojej witryny artykuły o różnej tematyce związanej z branżą elektroniczno-rozrywkową. Nie inaczej stało się także dzisiaj. Otóż Steven L. Kent napisał artykuł, w którym porusza kwestię konsoli giganta z Redmond - firmy Microsoft. Nie trudno jest, więc domyśleć się, iż chodzi tutaj o urządzenie znane wszystkim, jako Xbox.

Porozmawiaj z botami w demie UT 2004

Wojak, 16 lutego 2004, 13:40

Nie da się ukryć, że wersja demonstracyjna gry Unreal Tournament 2004 przypadła graczom do gustu. Szczęśliwi posiadacze w miarę dobrego dostępu do Internetu od kilku dni walczą już ze sobą (przypominam o postawionym na GRY-OnLine serwerze – vide odpowiedni news) i ciągle nie mają dość. A co z tymi, którzy takowego dostępu nie mają? Dla nich ciekawa okaże się możliwość komunikacji głosowej z botami.

Zdjęcia figurek komputerowych bohaterów pochodzące z imprezy Toy Fair
Zdjęcia figurek komputerowych bohaterów pochodzące z imprezy Toy Fair

Phoenix, 16 lutego 2004, 12:40

W dniu dzisiejszym za Oceanem Atlantyckim a dokładniej rzecz ujmując w USA w mieście Nowy Jork rozpoczęła się coroczna impreza nosząca miano Toy Fair. Głównym jej celem jest przedstawienie nowych linii figurek bohaterów i postaci związanych z wszelakimi tytułami komputerowej rozrywki. Wszyscy zainteresowani będą mogli zaznajomić się z produktami firm zajmujących się tworzeniem rzeczonych figurek jeszcze przez cały tydzień.

Inwazja dem od Rage

Krystian Smoszna, 16 lutego 2004, 10:03

Serwis Gamers Hell postanowił powrócić do niedzielnej tradycji serwowania dem wybranej firmy i w dniu wczorajszym uraczył nas zestawem programów brytyjskiego studia Rage. Znalazło się w nim siedem gier, poczynając od Incoming, na Offroad kończąc.

Beyond Normandy: Assignment Berlin, czyli kolejny FPS w czasach II wojny światowej
Beyond Normandy: Assignment Berlin, czyli kolejny FPS w czasach II wojny światowej

ComCo, 16 lutego 2004, 08:44

Połączone sztaby firm: Sproing Interactive oraz ValuSoft ukończyły prace nad swoją najnowszą produkcją o nazwie Beyond Normandy: Assignment Berlin i, żeby zachęcić graczy do kupna, udostępniły jej grywalną wersję demonstracyjną. Całość jest rozbudowaną strzelanką pierwszoosobową, której akcja przenosi nas w czasy II wojny światowej.

500,000 osób obejrzało trailer DRIV3R, autorstwa wytwórni Ridley'a Scotta
500,000 osób obejrzało trailer DRIV3R, autorstwa wytwórni Ridley'a Scotta

ComCo, 16 lutego 2004, 08:26

Według informacji podanych przez korporację wydawniczą Atari, już ponad pół miliona (!) internautów odwiedziło oficjalną stronę internetową gry DRIV3R, aby obejrzeć krótkometrażowy film promocyjny, pt. „Run The Gauntlet”. Za produkcję obrazu odpowiada wytwórnia Ridley Scott Associates, natomiast pełna wersja opisywanego tytułu powinna trafić do sklepów pierwszego dnia czerwca bieżącego roku.

Na najlepszych mapmakerów czekają wspaniałe nagrody!

Tohra , 16 lutego 2004, 08:18

Jeżeli głównym Twoim hobby jest tworzenie map, a gra Call of Duty wydaje Ci się darem od Boga, to nie mogłeś lepiej trafić. Na pewno Twoim marzeniem jest spotkać się z twórcami jednej z lepszych gier minionego roku. Może ono się spełnić. Wystarczy, że zrobisz własną mapę wg wymagań konkursu zorganizowanego przez serwisy i... wygrasz.

Walentynkowe prezenty od Blizzard Entertainment

ComCo, 16 lutego 2004, 07:45

Firma Blizzard Entertainment, w celu umilenia graczom niedawnego Dnia Zakochanych (14 lutego), opublikowała w Sieci dwa interesujące upominki. Pierwszym z nich jest dodatkowy poziom do pełnej wersji Warcraft III: The Frozen Throne, zatytułowany okazjonalnie „Heart to Heart” (do gry 1v1 lub 2v2; bardzo charakterystyczny wygląd). Kolejny prezent stanowi całkiem obszerna galeria screenów z nadchodzącej produkcji MMOcRPG, tj. World of WarCraft (przedstawione scenki zostały ułożone specjalnie z okazji Walentynek), wśród których obecna jest również jedna tapeta na windowsowy Pulpit.