Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 lutego 2004

Oficjalna witryna gry Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth wystartowała
Oficjalna witryna gry Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth wystartowała

Phoenix, 23 lutego 2004, 15:10

Firma Bethesda Softworks podała niedawno do informacji publicznej wiadomość, iż w Internecie dostępna jest już oficjalna witryna poświęcona grze Call of Cthulhu - Dark Corners of the Earth, na której to znajdziemy szereg nowych informacji i materiałów multimedialnych (screeny, tapety, arty) ukazujących projekt studia Headfirst Productions. Przypomnijmy, iż Dark Corners of the Earth będzie grą akcji z elementami przygody w konwencji horroru. O premierze tytułu wiadomo dzisiaj jedynie tylko to, iż nastąpi ona jeszcze w tym roku. Zaś platformy systemowe, na których zagości to komputery osobiste klasy PC oraz konsola Xbox firmy Microsoft.

Premiera Mega Patch PL 2004!
Premiera Mega Patch PL 2004!

Łosiu, 23 lutego 2004, 14:04

Mega Patch PL 2004 nareszcie wydany! Wspaniały dodatek, który w niesamowity sposób przenosi klimat polskiej ekstraklasy do FIFY 2004 ujrzał światło dzienne. Twórcami są: GWiDON, Michał Pyzel, Macintosh, Taresi oraz Wojtek, czyli cała ekipa „Strikeout Team”. Zawartość dodatku poznacie w specjalnym dziale traktującym o MPPL 2004 na Centrum FIFY, pobierzecie go zaś z działu Pliki serwisu GRY-OnLine.

Nowe info na temat kontynuacji GoldenEye 007

Elrond, 23 lutego 2004, 13:57

Wielbiciele pierwszego agenta monarchii brytyjskiej, czyli Jamesa Bonda, który licencją na zabijanie szafuje nie tylko z ekranu telewizyjnego czy kinowego ale również z monitorów naszych komputerów, doskonale wiedzą już, iż korporacja Electronic Arts przymierza się do wydania sequela chyba najlepszej do tej pory gry opowiadającej o jego przygodach, GoldenEye 007 (ukazała się na Nintendo 64). Tymczasem w ostatnim numerze magazynu Electronic Gaming Monthly, z zapowiedzi na kolejne miesiące wynika, iż kolejny numer a konkretnie Cover Story dotycząca właśnie kontynuacji Golden Eye rzuci na ten tytuł nowe światło.

Sacred ocenzurowany... Ale tylko w USA

Wojak, 23 lutego 2004, 13:28

Całkiem niedawno pojawiła się w sieci wersja demonstracyjna niemieckiej gry action-RPG Sacred, którą już teraz niektórzy nazywają następcą Diablo II. Nie mają jednak powodów do radości ci gracze z USA, którzy niecierpliwie oczekują jej premiery, bowiem tamtejszy wydawca zdecydował się Sacred... ocenzurować.

Amerykański uczeń skonstruował bombę z konsoli Game Boy

Krystian Smoszna, 23 lutego 2004, 09:49

Niecodzienne zastosowanie przenośnej konsoli do gier Game Boy, znalazł amerykański uczeń z Livingston. Wpierw usunął on z niej wszystkie niepotrzebne elementy, później napełnił pudełko prochem i skonstruowaną w ten oto sposób, prowizoryczną bombę, przyniósł pokazać kolegom ze szkoły.

Activision ujawnia przyszłe plany wydawnicze. Quake IV w 2005/06 roku?

Krystian Smoszna, 23 lutego 2004, 08:44

W sobotni poranek, w siedzibie Activision przedstawiono prezentację, dotyczącą przyszłych planów firmy. Sięgała ona głównie roku fiskalnego 2006 i ujawniła kilka tytułów, które mają się wówczas ukazać.

Będzie sequel Conan: The Dark Axe

ComCo, 23 lutego 2004, 08:34

Conan: The Dark Axe to wirtualna adaptacja popularnej książki „Conan the Barbarian”, autorstwa Roberta E. Howarda. Owa produkcja będzie dynamiczną grą akcji/TPP, zaś od kilku dni dostępna jest jej grywalna wersja demonstracyjna. Rynkowy debiut programu zaplanowano ogólnie na pierwszy kwartał bieżącego roku (PC/Xbox), a tymczasem w Sieci pojawiły się już pierwsze informacje odnośnie przygotowywania pełnoprawnego sequela gry.